MUSI SIĘ UDAĆ

Temat przeniesiony do archwium.
mam pytanko czy znacie kogoś komu FCE się nie powiódł..no takich egzaminów nie zdają osoby zielone z tego języka?Ucze się angola już 8 lat, nie jestem może orłem,ale lece na czwórkach czy to wystarczy aby zdać FCE???
no wies, to zależy jaki macie w tej szkółce poziom/ Ja też zdaje w tym roku. Powodzenia! I pamiętaj- nie tylko ty się martwisz:)
nie no poziom dośc wysoki rozszerzony angol i zaczynamy advanced,ale no nigdy nie wiadomo, dzieki i Tobie też powodzenia życze!!!
sie ma! ja znam kolesia który nie zdał ale on zdawał po to zeby sie łatwiej móc dostac do liceum...no i sie nie udało... ale z angielskiego chyba orłem nie był, chodził na kursy, ale widocznie miał jakies braki... ja tez daje FCe teraz w czerwcu i mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok.
>mam pytanko czy znacie kogoś komu FCE się nie powiódł..no takich
>egzaminów nie zdają osoby zielone z tego języka?Ucze się angola już 8
>lat, nie jestem może orłem,ale lece na czwórkach czy to wystarczy aby
>zdać FCE???

FCE naprawde nie jest trudne... ja uwazam ze bardziej niz wiedza liczy sie znajomosc struktur jakie sie tam pojawiaja... tzn. chocby writing... musisz wiedziec jak zbudowac swoja wypowiedz w zaleznosci od tematu... np. story nie mozesz napisac jak formal letter...;)
pozdrawiam