Które najlepsze...?

Temat przeniesiony do archwium.
Mimo, ze FCE wydaje mi sie raczej Å‚atwym egzaminem, to chce sie mimo wszystko do niego "poduczyc".... ;)
Czy ktos z was moze wie, czy są ksiązki z testami identycznymi jak FCE i cwiczeniami? Nie chodzi mi o takie, ktoorych uzywa sie na typowych kursach, ale takie, gdzie raczej są wylącznie testy, a nie jakies niepotrzebne cwiczenia innego rodzaju. Słyszalam, ze mozna dostac takie w księgarniach językowych. Ktore są najlepsze??? Dzięki z góry. :)))
Proponuję Tobie (sama z tego korzystam, gdyż nie chodzę na żaden kurs, tylko sama sie przygotowuję do FCE w czerwcu):
1) "FCE Listening and Speaking Skills for the Cambridge FCE Examination" Virgini Evans i Jamesa Milton (ja mam część 1 - a jest ich chyba jeszcze z 5) + kasety
Testów na listening (dokładnie ułożonych jak na egz.) jest 10, część speaking - też dokładnie jest ułożona jak na egz.
Niestety chyba ważną książką (bynajmniej dla mnie) jest Teacher's Book - z odpowiedziami i wszystkimi wskazówkami, całymi wypowiedziami i dialogami do części speaking. Tu też znajdują się odpowiedzi do mojego pkt-u 2) - patrz poniżej.
2) "Practice exam papers for the Cambridge FCE Examination" Virgini Evans. Tu znajdują się pozostałe części egzaminu. Ja również posiadam część 1, gdyż w Teacher's Book do tej częśći są odpowiedzi.
Wszystko jest wydawnictwa Express Publishing.
Cały komplet kosztuje ok. 100 pln. Ale naprawde warto zakupić.
Pozdrawiam
Dzięki za pomoc. Sądzę, ze wydam mniej niz 100 zł, bo listening i speaking to nie problem. Jesli juz chce sie z tego podszkolic, to moge ogladac TV po angielsku. To podobno bardzo pomocne.