czy zdanie fce jest wogole mozliwe?

Temat przeniesiony do archwium.
moze to wyda sie głupie ale obawiam sie ze zdanie fce jest nie mozliwe(dla mnie)...doluja mnie tym posty osob ktore nie zdaly.Przeciez ten egzamin nie ma az tak wysokiego poziomu aby byl nie do zdobycia a jednak..z własnego doswiadczenia wiem ze nawet dobre osoby uczące sie wiele lat nie zdaja go nawet po kilka razy!
mam w planach zdac fce w czerwcu 2007 po raz pierwszy(chcialabym i ostatni) ale juz sama nie wiem czy warto tracic kase(z ktora u mnie nie najlepiej)!ucze sie ang indywidualnie...chcialabym by ktos wypowiedzial sie na ten temat
Na ile % piszesz testy?
szczerze mowiac nie robilam jeszcze testow chyba ze pojedyncze zadania ale ucze sie naprawde szczerze i intensywnie:P
ja reading na 85% a use of english ok.55% ...reszty nie mam za bardzo jak sprawdzic bo mam tylko testy z neta...
Moge pomoc jesli chodzi o konwersacje via gg. Poprawianie bledow itp.

GG nombre 79 40 57
powodzenia
bylabym bardzo wdzieczna :)kiedy moge sie podłaczyc/???
Do adusiastar: Zdawalam FCE W Anglii, w lipcu 2006 i z wlasnych doswiadczen wiem, ze nie jest on wcale prosty. Bylam na profilu lingwistycznym w liceum mialam wiecej anglika niz j. polskiego, ogolnie wymaga on bardzo duzych przygotowan. Nawet jesli mialas na maturze tyle i tyle procent, nie oznacza, ze go zdasz ja mialam podobnie. Ale mimo przede wszystkim zachecam do sprobowania na wlasnej skorze czym on jest.
Heh ja juz po FCE ale jeszcze niemam wynikow bo zdawalem dzisiaj te 3 glowne czesci :) ogolnie chodze do 3 gim. i bylem najmłodszy na sali ale chyba dosyc dobrze mi poszlo xD

Powodzenia dla tych ktozy dopiero zdaja!
Michal
Temat przeniesiony do archwium.