listening a udzielanie odpowiedzi

Temat przeniesiony do archwium.
egzamin mnie goni (tak, tak to juz niecaly miesiac:P a ja nie mam do konca wiedzy na temat struktury egzaminu (eee boje sie myslec o reszcie:D)dlatego pytam ( i prosze o odpowiedz): czy nie wiecie moze gdzie podczas listeningu zaznaczac/wpisywac poprawne odpowiedzi - o wiele wygodniej bylo by na karcie z poleceniami ( i podobno tak mamy zrobic, a potem bedziemy miec czas na przeniesienie ich na arkusz z odpowiedziami) no ale czy na pewno???
Spokojnie , najpierw zaznaczasz odpowiedzi na arkuszu z pytaniami pod koniec testu jest czas ( około 5 min.) na skopiowanie ich na osobną kartę odpowiedzi. Tak więc bez obaw.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
dzieki dzieki :) za cenne inf. wierze, ze bedzie dobrze- pozdrawiam rowniez
ja tez dziekuje za inf. mi tez sie przydadza. pozdrawiam i zycze powodzenie na calym egzaminie, nie tylko na listening:)!
p.s. zdaje ktos z was FCE w czerwcu w wawie?
no napewno:P choc ja osobiscie w Krakowie- ale wysun stosowna notke "Fce w Warzsawie" na forum - to sie ktos pojawi:)))
Na przeniesienie odpowiedzi na arkusz jest całe 10 minut, niema więc problemu ze zdążeniem. Zdecydowanie radzę notować najpierw na teście. Tu możesz pisac wszystko i skreślic dowolnie. Na arkuszu na przykład trzeba precyzyjnie zamalowac ołowkiem właściwą kratkę, a podczas słuchania nie ma na taką precyzję czasu.
a ja mam pytanie dotyczace writingu; czy mozna najpierw pisac na brudno , a jesli tak to na czym???? martwie sie bo zawsze najpierw pisze na brudno.
Można. Trzeba tylko uważać, żeby zmieścić się w czasie z przepisaniem. Kiedy pisałam rozdawali do tego celu osobne kartki, nie związane z arkuszem egzaminacyjnym.
czesc Naprawde ważne sprawy tu poruszacie! Ja zdaje FCE w czerwcu w W-wie I mam jedno pytanko czy na arkuszu odpowiedzi i wogole wszytko na FCE może byc napisane ołówkiem? Czy np na writingu mogę sobie pisać ołówkiem? Tak jest łatwiej bo jak pisze to w każdej chwili mogę zetrzec a jak bym pisała długopisem to bybyło strasznie pokreślone! Pozdrawiam
hm tego nikt nie wie (owialo tajemnica..;))) no ale wydaje mi sie, ze writing to mimo wszytsko dlugopisem- i tu trzeba troche z siebie dac, zeby ograniczyc ilosc skreslen- koncowy efekt wygladal jako tako starannie:))
To akurat wiem na pewno - nie mozna pisac olowkami na writingu, tak samo jak nie mozna uzywac korektora. Tylko po to, zeby nie mozna bylo potem postawic zarzutu, ze ktos z komisji cos wytarl, dopisal, albo poprawil. Natomiast arkusze odpowiedzi wypelnia sie chyba wlasnie olowkiem - nie pamietam ;-) I raczej nie radze pisac najpierw na brudno - co z tego ze bedzie pokreslone, byle bylo czytelne - lepiej poswiecic ten czas na przeczytanie tego ze trzy razy przed oddaniem niz kaligrafowanie.
Zgadza się, oceniający nie zwracają uwagi na to czy tekst jest pokreślany, czy nie. Zdając Advance rozpędziłam się w wypracowaniu o bagatela 100 slów i potem w pośpiechu wykreślałam. A słupek oceny miałam milimetr w dół od maximum. :))))))
>p.s. zdaje ktos z was FCE w czerwcu w wawie?
Ja zdaje w w-wie
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2003