POMÓŻCIE PROSZĘ Z ROSYJSKA STRONA Z EBOOKAMI

Temat przeniesiony do archwium.
witam. Zalogowałam sie dostalam link aktywacyjny a jak chce sciagnac jakakolwiek ksiażkę to wyskakuje bląd (nie znaleziono takiej strony) czy robie cos nie tak?
hm..nie wiem jak ci pomoc..mi sie cos takiego nie zdazylo..podejrzewam ze chodzi o www.englishtips.org mam racje?:)
a ja się nie rejestrowałam i ściągam WSZYSTKO jak na razie... dziwne ....naklepiej załóż konto na yahoo.co.uk to wszystko będzie lepiej działać
ja wogole linka aktywacyjnego nie dostalam(konto na gmail) a sciagam bez problemu:D:DD:D:D
tak o ta strone chodzi ale sprobuje jeszcze raz sie zarejestrowac zalozylam konto w gmail :)
ludzie pomozcie mi prosze zalozylam nawet konto w gmail i dalej to samo :(
pomyslalam ze na pewno sa ludzie ktorym ta strona chodzi mysle ze osoby ktore maja z tym problem gdyby ktos byl tak dobry i udostepnil haslo i nick...
mam ten sam problem... założenie nowego konta nic nie daje więc przyłączam sie do powyższej prośby
Jak Ci przychodzi w mailu link aktywacyjnym, to kliknij na niego, otworzy Ci sie stronka, wtedy sie zaloguj i dopiero probuj sciagac. Ja mialam ten sam problem. PZDR
nie wiem czyto ja mamtakiego pecha czy co...dzisiaj probowalamsciagac te ksiazki i udalo sie ale...jak wypakowuje je to wyskakuje ze potrzebne jest haslo do wypaqkowania... tez macie cos takiego?
englishtips.org takie haslol; jest przeciez wyraznie napisane nad znaczkiem sciagniecia ksiazki, wystarczy poczytac...
Temat przeniesiony do archwium.