BBC- dla listeningow

Temat przeniesiony do archwium.
na bbc sa ponoc fajne pliczki do sluchania na listeningi wszelkiego typu, ale wymagane jest divx alpha 2.0 player czy wg. innych źródeł na tej stronie real player ma tego drugiego ale nie chce jakos tego odtwrzac ( tych plikow .ram )
Any suggestions?
ja mam RealOne Player - wszystko dziala. \'pliczki\' do słuchania faktycznie fajne. Ale i tak samo radio bbc jest lepsze... zwłaszcza dla mnie radio 3
akki- hmmm radio bbc...a na jakich falach nadaje bbc?:) co wg.ciebie jest lepsze bbc w tv czy radio ktorego sluchasz...
bbc slucham przez internet:)

majac na mysli bbc w tv masz na mysli to bbc gdzie przez wiekszosc czasu leca jakies wiadomosci? Nie ogladam, bo:
1) nie mam tv
2) kiedy mialam tv, strasznie mnie nudzily wszystkie bbc, cnn, etc - bo w kolko to samo bylo, a poza tym nie jestem typem couch potato...

A radio jest lepsze bo:
1) obraz nie \'pomaga\' ci w zrozumieniu - czyli lepsze ćwiczenie na listening
2) na bbc jest wiele stacji - mozesz wybrac news, drama, sport, różne rodzaje muzyki, etc. Ja akurat lubię jazz, więc słucham właśnie bbc 3 i audycji o jazzie
3) wszystkie programy radiowe bbc są w audycji przez tydzień - dzięki temu można sobie posłuchać niektórych po raz drugi i wtedy kiedy się ma na to ochotę. Kiedyś słuchałam kilka razy jakiegoś koncertu chyba Stinga i rozmowy z nim kilka razy....
www.bbc.co.uk Trzeba tylko poszukać, a myslę że dla kogoś kto chce zdać FCE nie będzie problemów ze znalezieniem np. Video Nation .
BBC - Nie licząc internetu (RealPlayer) nadaje:
World Service - 648 AM/MW, ale w dzień raczej nie da się go złapać.
Radio 5 Live - 909 AM/MW, ale szanse są takie, jak przy WS.
Radio 4 - 198 LW. Nie wiem, czy da się złapać, bo nie mam radia z falami długimi (Tylko FM i AM).
Reszty stacji BBC (Radio 1, 2, 3) nie da się złapać, bo nadają tylko na FM
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Studia językowe