listening FCE - spelling nie ważny ?????????????

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszytkich. Dzisiaj zdaje listening. W pzrerwie miedzy testami tak dla rozrywki przeczytalem sobie First Certificate Examination: Top 20 Questions (ksiazka FC Practice Test Plus 1 ostatnia stro9na ksiazki-okladka) jedno z pytan brzmi:
What happens if I misspell a word in Paper 4(Listening) ?
Odpowiedz:
As long as the word is recognisable, you will get a mark. Spelling is not tested in Paper 4.

I co o tym myslicie ???? Rzeczywiscie tak jest ? I wogole kiedy zle napisane slowo jest "rozpoznawalne". Moze macie jakies przyklady ?
Pozdrawiam !!!
podejrzewam że dla każdego to oznacza coś zupełnie innego. Chyba zależy kto będzie to sprawdzał. Ktoś zrozumie i weźmie to jako literókę, a inny ktoś nie wpadnie o jaki wyraz zdającemu mogło chodzić. Też czytałąm o tym w tej książce, ale do końca nie wiem jak będzie. Wszystko w rękach egzaminatora. Niestety do testów wglądu nie mamy :(

Powodzenia na listetningu, ja mam za tydzień. Daj znać co było!!!
prawde mowiac, tez sie z tym spotkalam w jedenej z ksiazek szczegolowo omawiajacej strukture egzaminu FCE- wiec cos w tym musi byc;))) i choc wiadomo, ze nie mozna zrobic zbyt razacego bledu - to i tak brzmi to optymistycznie:))
jestem swiezo po listeningu. Bylo nawet OK.
piiiiiiii a cos wiecej????;))))