WYKRESY

Temat przeniesiony do archwium.
słuchajcie, mam pomysl, aby uczynic wykresy bardziej czytelnymi !!!! Wydaje mi się, że borderline oznacza 60%, good 75%, a exceptional 85%, aby jednak to potwierdzić musicie mi pomóc! Zmerzcie swoje wyniki, tzn każdy wynik cześci, od spodu tabeli do podstawy wyrazu,
np. speaking 28 mm. Potem dodajcie wszystkie długości i podzielcie sumę przez 5. To da średnią. Np. moja średnia wynosi 30 mm i mam B, a jak u Was????? PRZYŁĄCZCIE SIĘ!!!!
chetnie sie dolacze ale jeszcze nie dostalam karteczki z wykresem:)))ponoc zdalam na B :)))))
dzieki, a kto jeszcze???? PISZCIE
zobacz jak interpretowano wykresy w sesji grudniowej 2003, jednak nie należy porównywać tych odległości w mm do tamtej sesji -ostateczne progi ocenowe mogły być liczone wg. innej skali
https://www.ang.pl/Zrobmy_sobie_sami_skale_ocen_Dopisz_sie_3874.html
Co do wykresów-dla mnie borderline to 60%, to co wyżej to pozostałe 40%, więc dzieląc równo pozostałe miejsce na wykresie (u mnie to 3cm)wychodzi, że idealnie pomiędzy Good a Exceptional jest 80%. Dostałem B, mniej więcej okresliłem na tej podstawie procenty za każdy paper i - wyszło mi idealnie w przedziale B, więc patent jest dobry! Sprawdźcie to u siebie i skomentujcie ten sposób - jeśli macie ochotę tak się wkurzyć jak ja gdy się dowiecie że zabrakło wam kilku procent do upragnionej oceny; zabrakło mi 1% do A, sic!:) życze dobrych wyników
Lukas

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa