Potrzebuję rady

Temat przeniesiony do archwium.
Dzeń dobry! Niedawno odkryłam tę stronę i wiem , że jeśli ktoś ma pytanie zgłasza się do Pani Małgorzaty. od 6 lat uczę się Angielskiego. W tym roku postanowiłaqm zdawać FCE w grudniu. Jestem osobą niepełnosprawną. Z powodu schorzenia nie mogę pisać. Wiem o pewnych przepisach regulujących zasady zdawania egzaminu w takich wypadkach. Nie znam jednak ich treści. Nie wiem do kogo mam się zgłosić. Nie znam nikogo kto mógłby mi pomóc, a niechciałabym stacić szansy zdawania. Prosiłabym o jakiekolwiek wskazówki. Proszę o odpowiedz. Na takich egzaminach jak matura, czy wstępne do szkoły średniej mam czas przedłużony o 30% czas, czy na tego typu egzaminie także jest to możliwe?

Z uszanowaniem Dorota Orłowska
Ps proszę o wyczerpującą odpowiedz.
Chyba najwłaściwiej będzie skontaktować się z najbliższym Ci oddziałem British Council. Namiary mailowe i telefoniczne znajdziesz tutaj: http://www.britishcouncil.pl/education/polcen.htm

Niewykluczone, że zawsze pomocna i niezwykle cierpliwa p. Monika Chilewicz z BC udzieli Ci odpowiedzi na forum.
Bardzo serdecznie dziękuję za miłe słowa :) Chyba to wydrukuję i zachowam do mojej oceny rocznej :)
Pani Doroto,

Przede wszystkim polecam - zgodnie z radą Okarynki - kontakt z centrum egzaminacyjnym, w którym zamierza Pani zdawać egzamin.

Podczas zapisywania się na egzamin proszę dokładnie przedstawić swoją sytuację (najlepiej popartą orzeczeniem lekarskim), a wtedy Cambridge zdecyduje, ile dodatkowego czasu należy Pani przyznać (zdarza się nawet 100%).
Będzie Pani pisać oddzielnym pomieszczeniu, a także przydzielona Pani zostanie do pomocy osoba o tajemniczo brzmiącej funkcji \"Amanuensis\", czyli pisząca egzamin pod Pani dyktando.

Życzę powodzenia,
Monika Chilewicz

« 

Nauka języka

 »

Studia językowe