jaka szkola najlepsza do FCE w Lublinie?

Temat przeniesiony do archwium.
Która szkoła języka angielskiego najlepiej uczy do FCE w Lublinie? Pomozcie bo chodzilam rok do szkolki ale sie rozwiazala i niewiem czy lepiej samemu sie uczyc i brac korepetycje dla speakingu i writtingu czy moze szkołka. Napiszcie swoją opinie o szkołach do jakich chodziliście. Ktora polecacie a ktora nie?
Ucz sie samemu, a speaking bierz u prywatnego lektora z dojazdem. Ale uwazaj na korki nielegalne - w Lublinie jest szkola z legalnymi lektorami - Dunn's, zwlaszcza ze masz doswiadczenie z ludzmi, ktorzy przestaja nauczac. Sprawdz u nich na stroni e- http://www.dunns.pl No i siwetnie ucza mowic!
Zapisz się do dużej, popularnej szkoły językowej. W Lublinie to np. Empik, A1, Avalon czy Columbus. Musisz tylko przekonać się, że oni naprawdę przygotowują do FCE, a nie odbębniają zajęcia. Najlepiej sprawdzić lektora przez lekcję pokazową (przed podpisaniem umowy). Sam chciałbym zapisać się na kurs FCE i mam problemy z rozsądnym wyborem szkoły. Każda ma wady i zalety.
Gwarantuję, że w Avalonie uczą pod certyfkaty - sam się tam uczyłem. Co więcej dochodzą mnie słuchy, że jest to jedyna szkoła, gdzie maja poziom C2 pod CPE!
Faktycznie, Avalon przygotowuje do CAE, podobno mają grupy do CPE!!!! Nie słyszałam o takich wysokich poziomach w szkołach językowych, ciekawe czy faktycznie są. Jestem u nich po kursie FCE i C1 - jestem zadowolona, podoba mi się, ale nie zdawałam egzaminu bo będę tam w tym roku na kursie do CAE;), trzymajcie za mnie kciuki!
A Profi-Lingua? Też przygotowują do Fce, do CAE, nawet do CPE - chociaż chyba nie w tym roku. Chodziłam, zdałam, byłam zadowolona. Dają gwarancję zdania egzaminu, robią egzaminy próbne, zajecia z nativami są super. No i testów zrobiła tyle na zajeciach odatkowych, że miałam ich dość :) Sprawdź ich na lekcji próbnej, tak jak ktoś podpowiada - jest taka możliwość. I powodzenia!
Na pierwszy rzut oka widać, że muszą wam mało płacić za pisanie takich opinii, skoro nie możecie wczuć sie w ucznia i napisać tego, co by on napisał.
edytowany przez pakk: 03 lut 2011
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Szkoły językowe