CERTYFIKAT

Temat przeniesiony do archwium.
witam wszystkich!
mam pytanko... dotyczące wygladu certyfikatu... nio bo to jest taki jeden papierek z nazwiskiem i ze stopniem...
nio i czy nie powinnam była dostać jeszcze wykresu.. z opisem jak poszły mi poszczególne części egzaminu?
jak wygladaja wasze certyfikaty? czy dostaliście takie wykresiki? przepraszam jeśli juz istanił taki temat.. ale nie znalazłam nic na ten temat.. :/
Pozdrawiam!
Witaj,
tu Krzysiek, powinnas dostac listownie osobna kartke z wyszczegolnionymi wynikami za kazda czesc. Certyfikat odbiera sie pozniej i na nim nie ma tego typu danych.
Pozdrawiam.
K.
Dziękuję ślicznie za odpowiedź! :*
Hi Nazywam się Issayas,Pochodzę z Etiopii.Mam pytanie czy ja mam prawo zdawać FCE.Thanks a lot
Jasne, że masz prawo. Prawa takiego nie mają tylko ci, których pierwszym językiem jest angielski, bo to egzamin z angielskiego JAKO Z OBCEGO JĘZYKA. Więc, jeżeli u Ciebie nie mówi się po angielsku to możesz zdawać.
Chodzi Ci o to, czy masz prawo zdawać FCE w Polsce? Myślę, że tak. Słyszałem o wielu Polakach, którzy wyjechali do Wlk. Brytanii na kurs językowy i potem zdawali tam FCE czy inny egzamin. Trzeba się tylko zarejestrować - czy już nie jest za późno?
powiedzcie mi, czy w roku 2005 nie bedzie sesjiletniejtylko zimowa
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Olimpiada języka angielskiego