pytanko

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktos kompetenetny moglby mi polecic ksiazke z testami do fce???slyszalam ze dobra jest Vince\'a?
jesli zalezy ci na samych testach to zapisz sie do biblioteki przy british council. w sierpniu jest neiczynna (przynajmniej ta w katowicach) ale od wrzesnia mozna normalnie pozyczac ksiazki. maja sporo testow z ubieglych lat na poziomie FCE, CAE, CPE i ksiazki rozne tez tam znajdziesz..
W Poznaniu biblioteka też jest zamknięta i też ma szeroki wybór kaset. Nie warto ich kupowac!
Nie zapominajmy jednak ze nie jest to biblioteka bezplatna :)
ale 30 zł na rok to 2,5 zl miesiecznie.
Juz dawno mnie nie bylo w tej bibliotece, jednak z tego co pamietam to za mozliwosc wymozyczania kaset placisz dodatkowo i kiedys bylo to chyba 60 za 5 miesiecy.
Właśnie wczoraj się zapisałam. Kaseta traktowana jest jak książka. Wyjątek to kasety wideo - te są drogie, ale nie wiem po ile.
Mi wlasnie chodzilo o video.
Na ile teraz mozna pozyczac ksiazke ?
4 tygodnie
w katowicach placi sie 10 zl na rok kasety traktowane sa tak jak ksiazki - mozna pozyczyc do 3 pozycji na okres 1 miesiaca
Zgadza się 10 zł na rok ale tylko dla studentów UŚ. Studenci innych uczelni i nie-studenci płacą więcej.
Czyzby ceny byly az tak rozne w wawie i innych miastach. Wydaje mi sie to niemozliwe. Przeciez ja tutaj place 65 za pol roku i korzystam z Books + audio cassettes, MultiMedia Centre, Video Reference Collection i nic wiecej jesli chce korzystac z dzialu Video cassettes to place 180 zl za rok
hmm.. ja w tym roq sie zapisywalem do katowic a studentem US jeszcze nie jestem.. poki co jestem w ostatniej klasie liceum - ta cena odnosi sie w ogole do uczniow i studentow studiow dziennych z tego co wiem.. to zn 10 zl za rok. Roznica miedzy Katowicami i Wawa polega chyba na tym ze u nas mozna chyba tylko ksiazki i kasety pozyczyc.. nie ma chyba dzialu z multimediami and so on.. nie jestem pewien czy sa tez kasety video..
niestety mieszkam w malym miescie a najblizszy british council jest we wrocławiu, wiec nie mam mozliwosci wypozyczac kaset ani testow
Podajcie mi namiary na bibliotekę British Council we Wrocławiu... Czy jest jakis katalog internetowy? albo w ogóle jakas stronka tejże biblioteki?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

TOEFL

 »

Szkoły językowe