Czy ktoś tez zostal oszukany przez DLC?

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 35
poprzednia |
Czy ktos z Was zostal tez oszukany przez dlc? Sprawdzono mi 2 testy, pol roku sie odzywali a teraz od 3 miechow ciasza. Ani be, ani me. Mam prosbe. Jezeli ktos z Was tez zostal tak oszukany teraz albo kiedys i musial splacac ogromna kase to niech mi da znac pod numerem gg : 6141355 Prosze! To pilne!
w telewizji o tym było nie ogląałaś?
poczytaj

https://www.ang.pl/pracowal_ktos_dla_DLC_11646.html
Ja również poszukuję tych złodziei. Skasowali mnie za naukę syna i zniknęli. Sądzę, że trzeba powiadomić policję w celu wyegzekwowania swoich praw.
[wpis usunięty]
Dziekuje za wpisy! Bardzo mi pomogliscie! Ja sprobuje porozmawiac z policjantem. Zobacze co da sie zrobic. Moze uda mi sie namierzyc tych zlodzieji. Jezli ktos z Was ma jakiegos pomysla niech pisze pod numer gg : 6141355 lub na maila : [email] Dziekuje za pomoc. Miejmy nadzieje ze uda nam sie cos z ta sprawa zrobic!
co Pan robi w sprawie DLC mnie też oszukali
Ja zadzwonie do syntetyka mas upadlych i tam zglosze to. Firma juz nie istnieje. ZBANKRUTOWALA:/. Teraz bedzie trzeba tylko czekac...i czekac.
dzwońcie pod numer (022)8720099. Tam podajemy dane z umowy i do domu przychodza papiery, które należy wypełnić i wysłać do sądu. Sprawa upadłości firmy jest faktem nastąpiło to 22.08.2005 r.
jestem z wami! trzeba im się dobrać do skory! kontaktuje sie z Darią Skibińską
dostałem pismo od syndyka masy upadłościowej tej firmy.Jetem ojcem córki dla której wykupiłem kurs szybkiego czytania i technik pamięicowych. Zostałem wyrolowany na 3600 PLN (kredyt bankwy). Sprawę przedstawiłem Rzcznikowi Praw Konsumenta a on pociągnął sprawę dalej. Wtej chwili muszę tylko przedstawic moje roszczania syndykowi który zajmuje się likwidacją tych ZŁODZIEJI. Policja niema tu już nic do roboty!! Syndykiem jest p.Jacek Konarzewski, a adres do doręczeń wierzytelności to:[tel]Warszawa ul.Olecka23. Acha-cytat z pisma od syndyka:"...postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warzawy XVII Wydział Gospodarczy... ...z dn.22 [tel]została ogłoszona upadłość" DLC.
Ludzie spieszcie się! Jeszcze tylko przez parę dni można składać papiery do syndyka Kontakt [tel]syndyk wysyła dokumenty.Dzwoniłam dzisiaj i dostałam taką informację.
Cześć. Ja miałam szczęście, nie sprawdzili mi tylko ostatniego testu. Słuchajcie, potrzebuję odkupić od kogoś "Activity book: 3" zawierające unit: 5-6, Kasetę video z lekcjami 1-5 i kasety audio: 1,2,4,5. Chodzi mi o kurs języka angielskiego Look Ahead poziom podstawowy. Bardzo proszę o kontakt jeśli ktoś z Was chciaby się tego pozbyć lub mógłby mi przegrać. Oczywiście zwróce koszty. Pozdrawiam i podaję kontakt: 5[tel]lub: [email]
Ostrzegałem na początku maja że taka sytuacja będzie mieć miejsce :

Pracowałem 5lat (gość) 7 Maj 2005, 19:01 odpowiedz
wysłano z: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
DLC lada moment upadnie pozostawiając po sobie wielki smród. Pracowałem w tej firmie prawie 5 lat są mi winni pieniądze, które praktycznie są nie do odzyskania Biuro Regionalne w Szczecinie przestało istnieć a Pani Dyrektor Regionu zapadła się pod ziemię nie wypłacając ludziom pieniędzy. Centrala umywa ręce i czeka tylko na zakończenie roku szkolnego, aby tez zwinąć interes szkoda tylko uczniów uczniów ich rodziców, którzy maja pobrane kredyty na kursy a w nowym roku ich już nie będzie. Jak nie wierzycie spróbujcie się skontaktować z Regionem NR 3 ( zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie) a usłyszycie w słuchawce abonent czasowo wyłączony.
Witajcie! Długo mnie nie było na tej stronce... i chyba zawaliłam sprawę! :( Nie umiałam się dodzwonić do tego syndyka... Jak myślicie, da się coś jeszcze zrobic?? Kurcze... jak chcecie pogadać na ten temat, bardzo Was prosze o skontaktowanie się ze mną pod moim numerem [gg] . Piszcie chociaż jakby mnie nie było. Pozdroofka!
cze. ja od ok 1 miesiaca nie dostaje odpowiedzi na wyslany przeze mnie test. czy to prawda ze oni zbankrutowali? prosze o szybka odp. mozecie sie ze mna skontaktowac: [email]
Również zostałem oszukany przez DLC mój numer gg to 8289113 lub e- mail [email] nr.tel 663640415 prosze o kontakt
jak pan dostał pismo od syndyka prosze podac numer tel syndyka mój numer tel 663640415
Tez zostalem oszukany przez tą firme.
ja tez zostałem oszukany skontaktuj sie ze mna moj numer 663640415
moj numer [gg] moj meil [email]
Witaj ja również zostałam oszukana przez DLC. Wysłałam wszystkie testy do pewnego czasu sprawdzali mi, dzwonili i pytali się kiedy prześlę następne...Niestety ostatniego sprawdzonego testu już nie otrzymałam ani zaświadczenia o ukończeniu tego kursu, który obiecali. Czy jest jakaś szansa np. na odzyskanie pieniędzy, w końcu ponad 3 tys. piechotą nie chodzi.Bardzo żałuję że nie sprawdziłam tej firmy. Prosze o kontakt [gg] , lub mail [email] za wiadomości co dalej robić z góry dziękuję.
Piszcie na mojego maila jak chcecie się dowiedzieć co wiem na ten temat. Są marne szanse na odzyskanie tych pieniędzy... Sprawa ma się ciagnąć w sądzie... Pozdro!
Kuratorium, prokuratura jesli nic nie robią w tej srawie (DLC) to znaczy, że aprobują działania oszusta, który jak wynika z dostępnych żródeł, zakłada kolejne szkoły. Bank w Lublinie, który kredytował kursy nalicza karne odsetki. Lista poskodowanych jest długa i bardzo łatwo dostępna. Ale co to kogo ochodzi, że kilkaset osób zostało nabitych średnio na 3 tys zł. Nie takie przekręty się w końcu toleruje w tym kraju. Straciłem nadzieję na rozwiązanie tej sprawy a dodatkowo zostałem pokarany przez Wschodni Bank Cukrownictwa w Lublinie karnymi odsetkami, bo przez chwilę myślałem, że żyję w innym kraju...
Super Naiwniak
ja zostałem oszukany na ponad 3,5 tys zł, za kurs szybkiego czytania i technik pamięciowych, kurs miał trwać 2 lata, a po roku oni sie zwinęli (był to kurs korespondencyjny) moja mama dzwoniła do syndyka i miał on nam przesłać jakies papiery do sądu czy cos takiego, ale juz mineło ze 2 miechy i nic
jak moge odziskać te pieniądze???, czy komus sie udało???
jak z nimi walczyć??
jak komuś sie coś udało w związku z tą sprawą to prosze o kontakt na moje [gg] lub na email [email]
he he.. masz szczescie bo do mnie sie nie odzywali od samego poczatku... :( 5000zl do kosza... :(
Nic na to nie poradzimy:( Wszyscy byliśmy naiwni. Proponuje wspólne działanie. Napiszmy wszyscy do jakiejś gazety...albo coś o tym. Może coś zdołamy. Co Wy na to?
JA JESTEM ZDECYDOWANIE ZA!!! MUSIMY WSPÓLNIE COŚ ZROBIĆ, ZACZĄĆ DZIAŁAĆ, BO INACZEJ NIC NIGDY NIE ODZYSKAMY.
Witam bardzo serdecznie.Jestę mamą ,która też się nabrała na kurs ALE,ALE udało mi się jeszcze go nie sfinansować tzn. nie podpisalam umowy z bankiem ,nie wyslałam karty zgłoszeniowej ucznia i chwała Bogu synowie wraz z męzem wyjechali na wakacje i dziwnym trafem odkładalam decyzję na podjecie ew. nauki młodszego syna.Starszy 3 lata temu zdawał maturę z angielskiego i już tego nie potrzebował,a młodszy przed matura lecz nie z angielskiego już po miesiacu wakacji stwierdził,że ma to w nosie --TAK WIĘC tym sposobem mam caly zestaw do nauki --kasety video; kasety magntof;książki i testy --nie tknięte,nALE,ALE udało mi się jeszcze go nie sfinansować tzn. nie podpisalam umowy z bankiem ,nie wyslałam karty zgłoszeniowej ucznia i chwała Bogu synowie wraz z męzem wyjechali na wakacje i dziwnym trafem odkładalam decyzję na podjecie ew. nauki młodszego syna.Starszy 3 lata temu zdawał maturę z angielskiego i już tego nie potrzebował,a młodszy przed matura lecz nie z angielskiego już po miesiacu wakacji stwierdził,że ma to w nosie --TAK WIĘC tym sposobem mam caly zestaw do nauki --kasety video; kasety mgntof;książki i testy --nietknięte,nie rozpakowane--WIĘC BARDZO PROSZĘ odezwij się jeżeli Twoja propozycja jest aktualna. ---POZDRAWIAM SERDECZNIE--tel.kom. to 5[tel]lub tel.dom.lecz po 17.[tel].
ja tesh mialam ten kurs szybkiego czytania i co pozwijali sie najpierw dzownili pytali zapisywali numery telfonow takie rozmowy jak sie czujesz ile Ci zostalo jaka sesja? a potem co w czerwcu ostatnie hallo ostatnia ocena i good bay;/ to moglobyc normalne ale nie dla mnie...
[email]
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 35
poprzednia |