artemis fowl

Temat przeniesiony do archwium.
witam.czy ktos zna taka ksiazke"artemis fowl"
tak przeczytalam wszystkie 3 czesci i z nie cierpliwoscia czekam na kolejna , polecam ja osoba w karzdym wieku wszyscy u mnie w domu ja przeczytali
U mnie ja i mój ojciec...mama to raczej nie lubi takich książek...:Da raczej nie ma czasu żeby je czytać. Ale wracając do tematu to naprawdę polecam tą powieść. Jest ona o niezwykle inteligentym nastolatku Artemisie, który tak jak swój ojciec zszedł na drogę przestepstwa.Jego ojciec zaginął i rodzina Fowl'ów straciła wiele kasy:/ Artemis postanawia przywrócić bogactwo rodzinie w bardo nietypowy sposób.A mianowicie postanawia uprowadzić...elfa. Książka jest napreawdę świetna. Napisana dość młodzierzowym językiem, no i ze sporą dawką humoru. Polecam wszystkim.
no...świetna książka:D:D:D
Wszystkie trzy części:D
To skoro ty napisałaś mniej więcej o czym jest pierwsza to ja napisze o czym jest druga:D:D:D
W świecie elfów policja nie daje sobie rady z goblinami które uprawiają z ludzmi powazny przemyt.. Policjantka Holly,którą Artemis uprowadził,jest przekonana że to właśnie on handluje z goblinami. Jednak Artemis ma własne kłopoty.Jego ojciec jest w rekach rosyjskiej mafi.
Polecam wszystkim fanom fantasy!
ta...zaczepista książka. Przeczytałam wszytskie trzy części a w maju już czwarta:D:D:D
No i piąta zapowiedziana na 2007 rok:):):)
a jaki będzie tytuł czwartej???
Artemis Fowl i Fodler wróżek
Czytałam już czwórke:) Aler i tak najbardziej mi się podobała trzecia. Chociarz nie można powiedzieć- Eoin i tak się postarał:) Polecam Fodler wrózek:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa