ang.pl- zasypują cię idiotyczne reklamy

Temat przeniesiony do archwium.
Od jakiegos czasu przestaję bywać na ang.pl, bo nie mam ochoty aby ryczały do mnie idiotyczne reklamy telefonów, jakiegoż złotka.pl, i podobnych śmieci. Taka strona, jesli ma zachowac swój prestiż, powinna zezwalać jedynie na informacje od szkół językowych, wydawnictw językowych i ogólnie branży związanej z nauką. Na litość boską, zanim wejdę tam gdzie chcę, musze pokasować migające co jakiś czas debilizmy. Rozumiem potrzebe kasy, ale niech prowadzący tę stronę uważają, aby nie stała się internetową prostytutką, która za kasę pozoli na wszystko. Coraz gorzej to wygląda.
Ustaw sobie w opcjach wyszukiwarki "zablokuj wyskakujace okienka" :))
dzisiaj reklamy na ang.pl doprowadziły mnie do szału. Więcej tu nie wchodzę. Ten latający zakrwawiony nóż to już przesada. Wszystko ma swoje granice.Kasa też
a mi sie zadne reklamy nie pokazują. Na szczęście.
mnie sie ciągle pokazuje baba, co mnie kusi , aby z nią iść. Ohyda!!!
no u mnie też niestety tak jest, mimo, że mam zaznaczone 'block unwanted pop-ups' , chyba muszę coś jeszcze dołożyć w mojej operze, żeby takich bzdur nie oglądać, bo inaczej nawet nie chce mi się tutaj zaglądać, ani nawet logować.

a reklam dźwiękowych po prostu nie znoszę.
reklamy znikają, musialem doczekac do konca miesiaca i wyłączam ten szajs
ja tez mam juz dosyc tej stronki, na ktora wejsc, musze ze 3 razy odswiezac, bo wiecznie jakies g... wyskakuje. zadne blokady okienek nic nie daja. mam wrazenie, ze ta stronka zrobila sie forum glupich reklam!

a szkoda...
Te reklamy są zrobione chyba we Flashu, bo wtyczka do Firefox'a "Flashblock" bardzo ładnie sobie z nimi radzi. Można ściągnąć ją z oficjalnej strony przeglądarki.
Dzięki Lukar,czasami od kasy ważniejsze jest to, aby do swojej strony człowiek wchodził bez niespodzianek. Wczoraj obudziłam całą rodzinę, bo wpakowała się ta baba na czarno. Tu nie może być trakich rzeczy. Zresztą na szanujących się stronach edukacyjnych ( np. British Council) nie ma mowy o czy takim!!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

English only