sytuacja na granicy???

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 55
poprzednia |
hej! mam pytanie..czy ktoś z Was przekraczał granice królestwa po 1 maja 2004? czy cos sie faktycznie zmienilo???:)
oto jest pytanie!:)
Cześć Jestem hostessa na liniach autokarowych 3 maja przekraczałam granice UK Sytuacja jest dość prosta Choć nie obyło się bez niespodzianek Pierwsza i w sumie największa to urzędnik angielski na granicy polsko-niemieckiej „gdzie jedziecie , na która h planujecie przyjazd, ilu macie pasażerów, czy są obcokrajowcy, i od razu wygłosił opinie własną ze Polacy teraz to jeżdżą tylko do UK do pracy- liczę ze Polacy nie gęsi i swój rozum maja i pomyślą kilka razy zanim się tam wybiorą/ Procedura była dość prosta w Calais Anglicy przeprowadzili kontrole paszportowa O nic nie pytali ale skrzętnie zapisali z jakiego kraju jesteśmy W Dover pojechaliśmy pasem dla członków UE i tam typowe pytania-ilu pasażerów, Polacy czy inne narodowości, do kad. jedziemy i czy byliśmy sprawdzani w Calais Podziękowano nam ładnie i pojechaliśmy dalej Ale trzeci z autobusów mojej firmy nie miał takiego szczęścia Mieli na pokładzie białorusinkę i podejrzewam ze tylko dlatego zostali poproszeni na bok gdzie 1,5h byli kontrolowani tak jak to było przed majem Teoretycznie wiec jeśli jest ktos z poza Unii w autobusie jest duże prawdopodobieństwo kontroli z tym ze zakładaliśmy ze będą kontrolowani tylko osoby z poza Unii Ale zobaczymy co będzie w niedziele bo znów tam się wybieram A propos paszportów Wokół nich jest straszne zamieszanie Często rozmawiałam z tłumaczkami i z urzędnikami angielskimi Nadal wjeżdżamy na paszportach podobnie jak Francuzi, Niemcy itp. Nie jestem pewna jak to wygląda na lotniskach ale słyszałam opinie ze podobnie jak w Dover nie będzie już przepytywania po co na co i dlaczego. Jeśli będziecie mieć jakies pytania dajcie znac :) Mam nadziej ze troszke wam pomogłam Pozdowionka:)
a dziekujemy:) dziekujemy:)
no własnie ciekawe jak to wygląda na lotniskach bo wybieram sie za tydzien:) i mam nadzieję,ze bede potraktowana jak nalezy:)
Jesteście tak beznadziejni ,że włos się jeży na głowie! Dobrze wiecie ,że Polska jest w Unii Europejskiej i nikt was specjalnie nawet nie będzie kontrolował. Tym bardziej nie może nikt zadawać pytań, a jak będą to nie musisz odpowiadać ,powiedz że jesteś zmęczona i nie masz ochoty na rozmowę. Na granicy niemieckiej czy czeskiej nawet nie biorą dowodów czy paszportów do ręki, trzymasz dowód w ręku a oni tylko patrzą czy go masz.Kiedy skończą się te wasze lamenty ? Przecież to robi się już śmieszne.
Najgorsi sa ci pobogowie co sie tutaj pojawiaja. Sa wszystkowiedzacy maja innych za idiotow. Obrazaja ludzi bezkarnie i w ten sposob sie dowartosciowuja! Nikomu taki w niczym nie pomoze bo czuje sie najlepszym. Zwykly kolejny przyklad beszczelnego nieuzytka.
Wybacz nam zwyklym smiertelnikom, ze wszystkiego nie wiem jak ty!
Ty nie zaslugujesz na mozliwosci zadawania pytan tutaj bardziej niz my.
Mamy prawo pytac.
To trzeba szukać odpowiedzi w wiarygodnych źródłach, tutaj ludzie opowiadają niemiłosierne głupoty,a większość im wierzy, a wszystko w dodatku polego na jakimś straszeniu i pesymistycznych malkontenckich wywodach. Tylko po to ,żeby kogoś postraszyć ,bo zapewne czerpią z tego przyjemność. Potem czytają sobie reakcje wystraszonych ludzi i ślinią się z radochy,że ktoś się przez nich boi. Żegnam
a moze niektorzy chca znac opinie LUDZI, a nie WIARYGODNYCH ZRODEL, ktore jak wiadomo tez maja swe watpliwa obiektywnosc.
np. jak widza urzednicy ludzi z kamera tudziez mikrofonem to zaraz sie robia milsi tudziez uwscieklaja.
demokracja polega na tym ze kazdy ma prawo do wypowiedzi
Niech ci będzie . Dobranoc.
Komunizm tez niby walczyl z zacofaniem. Daj spokoj tym co pytaja. Nie czytaj czego nie lubisz i nie obrazaj ludzi.
ależ ja was wszyskich lubię za te utarczki ;)
a ja nie, boje sie ze niestey pzrez tych samozwanczych pogromcow Polska w runie idzie....
ale nie da się ukryć, że nicki dobieracie sobie super - odpowiednio do sytuacji i prezentowanych poglądów. a do tego te docinki - niezbyt ordynarne, nawet, rzekłbym, z pewnym polotem - naprawdę to lubię;)
ja jakos nie lubie bez sensownych pogromcow.
Kazdy ma prawo do wypowiedzi glupiej czy madrej byl enie obrazliwej i chamskiej........... i dlatego poskramiam tych pogromcow..... jak moge
A ja lubię. A ty to pewnie jesteś święty z LPR ( najpewniej z jej bojówek pod tytułem \'\'Młodzież Wszechpolska\'\'). Trzeba walczyć z tym dziadostwem na wszystkich frontach internetu.
o jezu znowu ten psychiczny od leppera....
A ja słyszałam że do Wiejskiej Brytanii trzeba mieć wizy od 1 maja( koszt 350zł)
co słychać jeszcze?
a ja sprzedaje wizy taniej tylko 200zl kupujcie poki cieple
UK i Irlandia nie podpisały układu z Schengen więc na dowód osobisty do tych krajów nie wjedziemy. Trzeba mieć paszport.
nie no rozwalila mnie wypowiedz jednej z dziewczyn wyjezdzajacej do anglii do pracy, przeczytalam w gazecie ze przezyje tam zywiac sie brzoskwiniami 12p za puszke hehehe co za bez sens i glupota, 1 puszka dziennie zamiast 3 posilkow.
czy wyjezdzajacy maja troche oleju w glowie? bo dla mnie to nie jest normalne
schudnac chce...
chętnie bym się spotkał z ta hostessą - to musi byc pasjonująca praca tak sobie jeździć w tą i tutaj.
on byłby nawet całkiem śmieszny, gdyby nie był aż rak żałosny
aż TAK żałosny
a beansy sa za 8p nawet
ale meczaca upiornie i za duzo nie placa....
Ty! Gdzie?
;)
ha trzeba umiec szukac, trzeba umiec sobie w zyciu radzic!
cebulka sie ozywila na te beans bo z nia i z bekonikiem n to jak znalazl lunch gotowy:







(zart)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 55
poprzednia |