Tłumaczenia prac i dokumentów :]

Temat przeniesiony do archwium.
Studiuję translatorykę, chętnie podejmę się tłumaczenia różnego rodzaju prac ;) Nieodpłatnie!

kontakt:
[gg]
[email]

I'm studying translations. Contact me if you need a translation of a text (all kinds). It's for free!
my [gg]
e-mail: [email]
Zostaniesz zasypana prośbami od leni, którym się palcem nie chce kiwnąć, ale piątkę za wypracowanie chcą dostać. Prostych zdań po angielsku nie potrafią ułożyć, a chcą mieć wypracowanie napisane na poziomie nativa. Wystarczy przejrzeć wpisy na tym forum i szybko się zorientować, że 95% proszących tu o pomoc, to osoby szukające frajera, który odrobi za nich zadanie.
Zasypana mogę zostać, nawet z przyjemnością, ale od razu sprostuję że chodzi mi o tłumaczenie tekstów ulotek/reklam/stron www/instrukcji obsługi etc, na odrabianie za kogoś zadań domowych nie mam chęci ani czasu:p
>chodzi mi o tłumaczenie tekstów ulotek/reklam/stron www/instrukcji obsługi

I myślisz, że zlecenidawców znajdziesz na forum dla uczących się angielskiego?
fatalne miejsce sobie wybierasz na szukanie zleceń, lepiej spróbuj na www.ngo.pl - tam po pierwsze zlecenie dostaniesz, po drugie zrobisz dobry uczynek, po trzecie będziesz mieć udokumentowane doświadczenie.
Na ngo trafiłam jakiś czas temu ale ta stronka nie była zbyt pomocna. Ogłoszenie umieszczam na różnych stronach, czy tu czy na intauz.eu, prawdopodobieństwo dostania czegoś ciekawego jest... podobne (a zdawało by się że nie ma nawet co porównywać:P) a nóż widelec.
potrzebuję pomocy, mam do przetłumaczenia artykuł w języku angielskim (ok 13 stron) - proszę o informację czy jest możliwa pomoc z Twojej strony i jaki byłby ewentualnie koszt tego tłumaczenia
NIziutkie te stawki coś, czyżby mało doświadczenia?
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia