Jaka telewizja?

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie. Jaką telewizję najlepiej wybrać, by było w niej oprócz sporej liczby polskich programów (rzecz jasna ;)) także dużo filmów anglojęzycznych.
Obecnie mam kablówkę z UPC i pod tym względem niestety narzekam (może z 2 programy?). Muszę się osłuchać w celu usunięcia barier językowych, różnorodności akcentów, a osoby medialne mają raczej dobrą dykcję, więc oglądanie anglojęzycznej TV to chyba dobry pomysł, nie?

W jakiej telewizji dostępnej w Polsce jest największy wybór programów??
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź, bo nie wiem na co się zdecydować :(((
wybór anglojęzycznych programów oczywiście :)
szczerze mówiąc nie wiem.
Ja oglądam dostępne filmy online i słucham radia.
Poszukaj pakietów z telewizją BBC, polecam również Deutsche Welle (nadają po angielsku i niemiecku) dostępne za darmo z satelity.
angielska telewizja jest dostępna za darmo!! a ściślej mówiąc nie trzeba korzystać z usług żadnych platform żeby móc odbierać ponad 130 niekodowanych kanałów telewizyjnych i radiowych nadawanych z satelity Astra2 (28,2 E) sygnał większści programów dostępny jest w Polsce!! wystarczy mieć zestaw antenowy i cyfrowy tuner satelitarny żeby oglądać. Nadawane są tam też angielskie darmowe kanały filmowe( min. zone horror www.zonehorror.tv , zonethriller.tv truemovies.com travel channel , zone reality uk , programy dla dzieci www.popfun.co.uk i inne wszystkie niekodowane FTA nadawane w DARMOWEJ angielskiej platformie www.freesat.co.uk odbierać Freesat można także w Polsce!http://www.extremesat.republika.pl/strony/freesat/Freesat_info.html

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Brak wkładu własnego