prosze o pomoc!

Temat przeniesiony do archwium.
zaczynam dopiero naukę angielskiego. Czy mozecie mi polecić jaies dobre metody?? Jak sie uczyć/ I na co kłaść największy nacisk??? pozdrawiam wszystkich ;) Ucze sie narazie saama w domu, chociaz uczylam sie tego jezyka juz w szkole (jednak nienawidzialam go z powodu profesorki w liceum), teraz postanowilam sie zabrac za ten jezyk bo wiem ze jest potrzebny...
ucze sie sama, z repetytorium jezyka angielskiego, pwn, tzn robie cwiczenia, od wrzesnia pojde na korki, ale najpierw chce cos sama zrobic, pomozcie co i jak jak zaczac. a jak ktos bylby chetny mi pomoc, bylabym wdzieczna, moj nr [gg]
znam dosc dobrze jezyk wloski i chetnie w zamian za jaka pomoc w moim lichym angielskim i w miare mozliwosci pomoge
ewa 1991181
PROSZE O POMOC!!!!
tak wiec chetnie pomoge w zamian za angielski we wloskim...
Ta pomoc mi jest strasznie potrzeabna :)
W razie czego podaje meil [email]
Proponuje zaczac od przejrzenia qczesniejszych watkow. Kwestia nauki angielskiego od podstaw pojawiala sie tu dosc czesto.
hej, chętnie pomogę, tylko jak? może napisz skąd jesteś.
hej! mieszkam w weronie :) wiec o korkach na zywo nie ma co nawe myslec :) Jak pisalam wczesniej, narazie ucze sie sama, od wrzesnia, jak mi pieniazki pozwola zapisze sie tu na jakies korki, jednak przez sierpnien chcialabym troszke chociaz jakies podstawy sobie przypomniec...
Chcialabym zeby ktos np przez gg, jak mialabym jakies pytania i problemy mogl mi odpowiedziec, lub pomoc mi zrozumiec jakis temat (jestem naprawde na podstawach)
Za taki dobry uczynek :) proponuje podstawy nauki wloskiego :)
Pozdawiam
[gg]
wiesz, nie chodzi mi o jakies super korki tylko mala kolezenska pomoc... jesli ktos z was znajdzie troche czasu dla mnie :=)
Bo mnie poprostu potrzebna jest jakas wieksza mobilizacja a majac takiego \"nauczyciela internetowego\" moze udalo by mi sie jeszcze bardziej zmobilizowac....
Pozdrawiam
Ewa
PROSZE O POMOC!!!
ponownie prosze o pomoc
hej, jak juz pisalam postaram sie pomoc, na ile potrafie. jestem na etapie przygotowan do cae wiec jesli jestes na poczatku przygody z nauka angielskiego to mysle, ze dam rade. niestety nie mam stalego lacza, wiec kontakt przez gg raczej bedzie utrudniony. uwazam jednak, ze mozemy sie kontaktowac przez maile. moj adres: [email] czekam na pytania, watpliwosci itp.
cześć! Jak masz jakieś pytania i problemy w związku z angielskim, to chętnie ci pomogę [gg] [email]
Temat przeniesiony do archwium.