britrock, britpop, indie

Temat przeniesiony do archwium.
hi there! Poszukuję fanów brytyjskiej muzyki gitarowej, czyli tzw. britrocka (britpopu, indie rocka...) Błagam, niech znajdzie się wreszcie ktoś, kto podziela moje muzyczne zainteresowania. Odczuwam ogromną potrzebę pogadania z kimś, kogo ta muzyka fascynuje. PISZCIE!!! :)
Ja tam zapatruję się w MTV2 i śledzę poczynania wspaniałych brytyjskich zespołów. Więc mozesz piać ze mną [gg] :P:P:P
Hej there ;) Mówisz ze szukasz ludzi którzy kochają Britpop lub britrock? Git trafileś ;) Głównie McFly i Oases ;) 9[tel]gadu :P Chętnie podziele sie swoimi skarbami jak i zagarne ich nieco od Ciebie ;)
eeej, ja też lubię britpop, indie i tym podobne. Najbardziej Arctic Monkeys, Franz Ferdinand, The Kooks, Kasabian, Bloc Party i The View. Dopiero raczkuję w tym gatunku...
oł oł, to suuuper!!! możesz podać tutaj swoje gg? na wszelki wypadek podaje swoje: 9101945
odezwij się!

p.s mój poprzedni nick to "britrock fan" (założycielka tematu:) )
ja uwielbiam Oasis, Muse, Coldplay, Travis, Radiohead, Pavement i Depeche Mode. Chętnie pogadam z fanami tych(lub podobnych) zespołów. moje [gg]
Hmm, jak dla mnie bardzo ciekawy wątek, ponieważ sama jestem fanką gatunku zwanego indie. Z drugiej strony jest to temat rzeka dlatego najlepiej podać nazwy swoich ulubionych zespołów. Do moich prywatnych faworytów należą: Arcade Fire, Interpol, The Libertines, Joy Division, Maximo Park oraz kilka innych…Może ktoś podziela moje gusta :)? Piszczie ( na maila lub w wątku), kto wie, może rozwinie się interesująca dyskusja.
hmm, basso continuo, chętnie bym napisała do ciebie na maila, ale chyba go nie podałas:P

ja uwielbiam brytyjską gitarową muzykę niemal w całośći:P britpop, britrock, indie pop, indie rock...

spróbuję wymienić stwoje ulubione bandy/solo performerów: STEREOPHONICS, athlete, ARCTIC MONKEYS, ben kweller, coldplay, I am kloot, KAISER CHIEFS, KT TUNSTALL, larrikin love, primal scream, razorlight, spoon, supergrass, the automatic, the cribs, the decemberists,the features, THE FRATELLIS, THE KOOKS, the subways, the view, TRAVIS, and many many more...

tak, zgadzam się z basso continuo - to jest temat rzeka... ale niestety neiwiele ludzi tak uważa, bo w Polsce jednak mało jest fanów takiej muzyki:(

cheers!
moje gadu 6132369
to prawda - ten gatunek jest w polsce niedoceniany. Jak narazie to chyba Franz Ferdinand i Muse (?, albo mam jakieś halucyny) gościli w naszym kraju. Chętnie zobaczyłabym live Arktyczne Małpy :)
Ano.. prawda. Muse i FF byli. Ale ja chce Małpki!!!! Co z tego, oni są aktualnie tak rozrywani, że nigdy tutaj nie przyjadą:(
Hello :) Mnie zawsze podobala sie ta muzyka, choc nie sluchalam jej nalogowo. Teraz wlasciwie non stop sie w niej zasluchuje, nie tylko dlatego, ze robie research do pracy :) Oczywiscie od zawsze moimi faworytami byli Oasis, ale niedawno odkrylam The Fratellis i sie zakochalam :) Uwielbiam tez Kaiser Chiefs, Arctic Monkeys, Keane, Blur, Stereophonics, Supergrass, Pulp, Kasabian, Kula Shaker, Franz Ferdinand i pare innych :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia