kto na ap w kraku-wyniki z matury!!

Temat przeniesiony do archwium.
jakie macie wyniki ?? ja pdst 94% a roz 91 %
podstawowy 95% rozszerzony 73% jestem zalamana poziomem rozszerzonym, kiedy sprawdzaalm odpowiedzi to liczylam na min 85%. odjelam sobie nawet pkt za recenzje. ale egzaminatorowi chyba sie moja recenzja w ogole nie podobala.

pozdrawiam
ja też jestem załamana rozszerzonym mam 79% a z podst 93 i z tego co widzę mogę wątpić w to że jakoś się załapię na egz wstępny:-/ heh wszyscy mają ponad 90% więc pewnie skończę na polonistyce
ja mam 92% z podstawowej i 86% z rozszerzonej. wie ktoś może ile osób dopuszczają do rozmowy kwalifikacyjnej i na czym ona będzie polegać?
niestety nie wiem ile osób dopuszczą do rozmowy ale ma to wyglądać tak że dostajesz kawał albo skecz po ang czytasz to na głos a pózniej rozmowa na ten temat z egzaminatorem ważna jest fonetyka:-D
kto Ci naopowiadal takich pierdol? mam znajoma w dziekanacie. skecze? hmmm.... dziwne. ja slyszalam o fonetyce owszem, ale na podstawie tekstu dotyczacego kulturoznawstwa i literatury+ rozmowa na temat tekstu. na AP co roku jest ok 20-25 chetnych na 1 miejsce. skecze bylyby zbyt banalne.
ja mam 98 z podst i 96 z rozszerz. pozdrawiam
bzdur??? takie informacje mam z sekretariatu teraz egzamin wygląda inaczej niż dla ludzi ze starą maturą
92/90
100% podstawa i 91% rozszerzony... no i wybieram się na Ekonomię
ja tez ide na AP na filologie ang.
moja maturka przedstawia sie nastepujaco:
podstawa 100% a rozszerzona 94%.
powodzenia dla reszty
no to mnie zalamaliscie. tez chcialam isc na AP ale widze ze nie ma sensu. w porownaniu z Waszymi wynikami moj jest smieszny. mam 95 z podstawy i 85 z rozszerzonego. nawet nie bede marnowac swiadectwa i 80 zl. skladam na PWSZ w Tarnowie i NKJO w Mielcu. slyszalam ze pozniom tego kolegium jest bardzo wysoki. pozdrawiam
ja mam 96 z podstawy i 95 z rozszerzonej. troche malo jak na AP ale bede probowal.
Teraz to mnie podlamaliscie bo niepotrzebnie sie ludzilam ze mam jakies szanse z 93% podst. i 68% rozszerz.
a nie wie ktoś ile osób przyjmują? i ile z nich dopuszczają do rozmowy kwalifikacyjnej?
przyjmuja 40 osob ale zawsze 5 miejsc jest lektorskich( czyli dla finalistow olimpiad i takie tam) czyli zostaje 35 miejsc dla "normalnych" ludzi. co roku jest 20-24 osoby na miejsce. w tym roku pewnie nie bedzie inaczej. wydaje mi sie ze do rozmowy dopuszcza wszystkich ale to tylko moje przypuszczenia. pozdrawiam:-)
Hej:-) ja tez sie wybieram na AP w tym roku.matura poszla mi niezle. 98 z podstawy i 97 z rozszerzonego anglika. mysle ze mnie dopuszcza do rozmowy kwalifikacyjnej. pozdrawiam i do zobaczenia mam nadzieje na rozmowach
ja tez zdaje na AP do Kraka. i tylko tam. licze ze sie dostane bo jak nie to rok z glowy. mam 98 z podstawy i 96 z rozszerzonego.
mam bardzo podobny wynik do twojego i tez skladam na PWSZ:> mozesz mi powiedziec cos wiecej na temat tego NKJo w Mielcu? maja jakis adres strony internet.?
ladnie. na APdo Krakowa na anglistyke zarejestrowanych jest juz ponad 1230 osob. wychodzi ponad 30 osob na miejsce. paranoja!!!! przeciez to niemozliwe...
rzeczywiscie. przed chwila sprawdzalam. juz jest ponad 1300 chetnych na AP na anglistyke. przeciez to porazka. ja mam 98 z podstawi i 96 z rozszerzonego i widze ze nie mam szans na AP z takim wynikiem:( porazka...
Ja tez ide na AP. mam 97 z rozszerzonej matury z j. angielskiego. Pozdrawiam
milagros sama jestes porażką ;D "nie mam szans" buahahhahaha ty chyba nic nie robilas caly rok tylko wkuwalas na korkach i jeszcze teraz placzesz ze nie masz 100% :D
troche mi smutno... przypuszczam, ze nie dostane sie na ap, wiem juz, ze nie dostalam sie na uj i zastanawiam sie co zrobic teraz, zeby jednak gdzies studiowac... z tego co zauwazylam na innych kierunkach jest podobna sieczka i ludzie wogole dostaja doly, bo liczyli, ze jednak ktora uczelnia ich "przygarnie", a tu ...

jakkolwiek...pozdrawiam wszystkich, ktorym sie udalo:]
p...p sie. angielskiego ucze sie sama. nie potrzebne mi korki. a przy liczbie juz teraz 1500 kandydatow na pewno znajdzie sie 40 osob z 100%. wiec sam/a chyba widzisz ze nie ma szans na AP. pozdrawiam
słuchaj milagros nie chcę się czepiać ale masz świetny wynik i chyba sama wiesz że do ustnych przyjmuja jednak więcej osób więc bez problemu się dostaniesz jeśli oczywiście dobrze wypadniesz na praktycznym więc moim zdaniem nie musisz się przejmować i daj już spokój z narzekaniem bo niektóre osoby na serio zawaliły mature i mają lipe
Cześć MilagrosM!!!
Za niecałe 2 lata zdaje mature. Chce iść na anglistyke. powiedz mi czy dostałaś się??? Miałaś Ponad 90% z matury. Ja się strasznie tego wszystkiego boję. A.... i jeszcze jedno, od ilu lat uczysz sie angielskiego??? jażeli nie odpowiesz to CZY MOGŁBY KTOKOLWIEK MI ODPISAĆ???
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia za granicą