matura pisemna i ustna z angielskiego

Temat przeniesiony do archwium.
Macie moze jakies propozycje z jakich ksiazek warto przygotowac sie do matury rozszeczonej (pisemnej i ustnej) z angielskiego ??
Ucze sie juz 4 lata i chcialabym ksiazki gdzie wiedza bylaby jakos zebrana....
pozdrawiam :)
kup sobie ksiazke hehe
Dobry jest Murphy, ujdzie takze Grammarway
kup sobie ćwiczenia Thomsona & Martineta \"A practical English grammar\" do pisemnej.Ja sie z tego uczyłam do matury
jestem nauczycielką, polecam Murphy niebieski, ostatnio widziałam nawet z płytą, ponadto bardzo dobre FCE Use of English z Express Publishing, jak to przerobisz do pisemnej, piątka gwarantowana.
tak ja tez ucze sie do matury ale korzysatm z asvance grammae in use.... MArtina Hewintga.jest bardzo dorba..i bardzo przyjeamna.....
A Grammarway 4?
Słyszałam że to też jest dobra książka?
Co wy na to??
a ty walnij się w łe.....jesteś bardzo dowcipny!!!
aska, jestes nauczycielka? a czego dokladnie?
No chyba angielskiego...:) Jakby uczyła biologii, to nie wiem, czy by się z tym tak obnosiła (jakoś tak to się chyba mówi:)) )
Szanowna pani profesor!!Mam wielką prośbe do szanownej pani! wiem że Wy nauczyciele macie opracowane reakcje językowe i ............. nie będe okłamywał, ale prosiłbym o przesłanie ich,jeśli to nie sprawi żadnego problemu! Mam już większą częśc ale potrzebuje sobie sprawdzic i w razie potrzeby poprawić!! Z góry dziękuję!! [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków