kurs upstream preintermediate - upperintermediate

Temat przeniesiony do archwium.
jestem w I klasie lo i chciałbym zdawać maturę rozszerzoną z angielskiego, dlatego będę chodził na prywatne lekcje raz w tygodniu po 2 godziny, na których będę korzystał z podręcznika upstream pre intermediate(1 klasa), intermediate(2 klasa) i uppper intermediate(3 klasa), czy uważacie, że zdążę przerobić te podręczniki, bo przecież matura jest w maju, a uppper intermediate chyba takiej samej długości jak 2 poprzednie, a pozatym co uważacie o tych podręcznikach?
235 osoby, jest was tak wielu - a tak mało
jesli masz duza motywacje i znajdziesz w sobie pasje do jezyka ang. to poradzisz sobie z rozszerzona na pewno!

przerabianie podrecznik skojarzylo mi sie z czyms machinalnym ;)

polecam tez czytanie po angielsku!
Ja rowniez nie polecalabym sztywnego trzymania sie przerabianego podrecznika. Polcem korzystanie z roznych zrodel. Zwlaszcza w 3 klasie. Materialow do matury jest bardzo duzo, zawieraja zadania typowe dla tego egzaminu, wiec mozna pocwiczyc, dodatkowo zwykle maja tez readingi na rozne tematy, ktory moga sie pojawic na ustnej badz pisemnej. dzieki czemu poszerzysz swoje slownictwo.
własnie skończyłem upstreama upper-intermediate. książka jest swietna, ale racja ze do maturki nie wystarczy podrecznik, czytanie pomaga dużo ale audycje in English też dużo dają. a poza tym im wiecej sie uczysz tym wiecej umiesz i tym wiecej chce ci sie uczyc :)

« 

Pomoc językowa