Kujon polski

Temat przeniesiony do archwium.
Dzisiaj tj. 20 września 2005 w Gazecie Wyborczej jest dodatek "Kujon polski" poświęcony ustnej maturze z języka polskiego, a wnim płyta CD z programem ułatwiającym przygotowanie prezentacji i 3 prezentacje przygotowane przez warszawskich maturzystów. Każdą z nich omawiają polonistka i psycholog.

Od jutra w gazecie znajdą sie testy maturalne:

w środę - język polski,
w czwartek WOS,
w piątek - historia,

za tydzień - matematyka i angielski.
Czyżby nikt się tym nie zainteresował?

We wtorek była płytka z autoprezentacją, środę przykłady arkuszy egzaminacyjnych z języka polskiego, dzisiaj z WOSU, jutro będą arkusze z historii, a we wtorek i środę z matematyki i angielskiego.
Dzisiaj (27 września 2005), jutro (28 września 2005) angielski.
Dzięki!! :) Interesujemy się, przynajmniej ja (za rok matura :S ), dziekuje za wiadomosc, inaczej bym przegapił.

Pozdrawiam
Polecam:

http://archibald.pl/Kursy/index.asp?dzial=2&strona=744
No i co z tego ESKK< tez prowadzi taki kurs przygotowujacy do matury, zaprezentuj nam go tutaj!
Intrygujesz mnie Alekino. Pojawiłaś sie tu bardzo niedawno. Jesteś bardzo agresywna. Interesujesz się preferencjami seksualnymi użytkowników forum. Używasz ukraińskich wulgaryzmów. Pewnie komputer z dostępem do sieci udostępnił Ci klient.

Uczyłaś podobno angielskiego, to też przemawia za tym. W byłym ZSRR w szkołach średnich lepiej uczono angielskiego.
A mógłbys podać konkretny cytat ,z którego wynika ,ze uczyłam angielskiego??
O ile dobrze pamietam, pisalam zgodnie z prawdą ,że pracowałam w szkole jezykowej jako sekretarka
Cześć Bejotko mam sprawkę nie masz czasami ajkiś zastawów maturalnych do ustnej matury języja angielskiego, Bardzo mi zależy. Odpisz jeśli możesz lub prześlij na mojego e'maila [email] bardzo bym prosił jesli mozesz. Narka pa pa!!
Niestety, nie mogę Ci pomóc. Maturę zdawałem bardzo dawno. Nie zbieram żadnych materiałów do niej. Mam jednal ten zwyczaj, że gdy widzę gazetę z płyta CD, sprawdzam co na niej jest i jesli dotyczy to matury, piszę o tym na forum.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Praca za granicą