Rozszerzenie- poprawka?

Temat przeniesiony do archwium.
Istnieje możliwość poprawy matury rozszerzonej z ang w sierpniu?
nie ,sierpien to czas poprawki z obowiazkowych matur (czyt j.pol P ,jezyk P i matma P) z czego poprawia sie jedynie ,kiedy oblało sie tylko jeden z obowiazkowych egzaminow
niestety prawda. musiałam czekać rok na swoją poprawkę, w sumie nadal czekam. ale chociaż spróbowałam swoich sił na innych studiach
:( choojnia z grzybnią. jestem załamany.
to po co wybrałeś roz??
bo nie sądziłem, że jest aż tak zaawansowany. Zresztą zawsze warto spróbować. Tyle, że wiedza jaką posiadam na dzien dzisiejszy daje mi małe szanse na zaliczenie go, a w 2 tygodnie materiału nie nadrobię.
no cóż podejść zawsze warto. po trzech latach w grupie podstawowej napisałam roz na 73%. bez korków i specjalnej nauki. a Ty masz jeszcze 2 tygodnie. skup się na jednym elemencie i może nie będzie tak źle. popracuj nad wypracowaniem np.
poza tym jak nie zdasz roz, to przecież i tak maturę bd miał zaliczoną, bo podst jest obowiązkowa. czy może z tą maturą wiązałeś swoje przyszłe studia?
tak, biorę pod uwagę fililogię ang :D tyle, że jestem z Zielonej Góry a na tutejszym UZecie spokojnie dostanę się z podstawą :D
Temat przeniesiony do archwium.