Jak wam idą przygotowania do próbnej matury

Temat przeniesiony do archwium.
No włąsnie :P. U mnie w szkole miało nie byc próbnej matury i jak się okazało tydzień przed nią, jednak jest :(. no i teraz wszystko w pospiechu. Jest jeszcze u mnie jeden problem bo niestety jedni nauczyciele mówią że jest tylko poziom podstawowy a inni że też jest rozszerzony. A jak jest u was w szkole? i jak wygladaja wasze przygotowania.Jakie pomoce dydaktyczne przerobiliscie, a jakie przerabiacie?:P serdecznie pozdrawiam
niektore woj. pisza w ten piatek inne kiedy chca. w niektorych szkolach trzeba placic za arkusze, w innych nie. u mnie: w piatek, podst. i rozszerzona. nie przygotowuje sie szczegolnie, 5lekcji tyg. w szkole, co2 tyg. korki, sama w domu pisze wypracowania, przygotowuje sie na lekcje. korzystam z martinetta i repetytorium Oxfordu.
pzdr.
U mnie w szkole próbny angielski jest w piątek tzn. 16.12. Przygotowania hmm. Mam 6 lekcji tygodniowo, poza tym to nigdzie nie chodzę dodatkowo z braku kasy. Przerabiamy w szkole repetytorium Macmillana i Oxfordu. Troche uczę się w domu i to chyba na tyle. Powodzenia :-)
Ja niestety mam tylko poziom podstawowy a Wy? Nie rozumeim czemu szkola robi tylko poziom podstawowy. Skoro mam tylko podstawowy to ja jakos nei będę się specjalnie przygotowywać