MP3 MP3 MP3

Temat przeniesiony do archwium.
Poszukuję mp3 z nagraniami po angielsku (british english) gdyz przygotowuje sie do maturki i chcialabym sie dostac na filologie. Jezeli dysponujecie jakimis linkami albo mp3 to prosilabym przeslac na [email] Bede bardzo wdzieczna .
oj no to na stronie polksiego BBc tam znajdziesz adres to hcyba. www.bbc.com.pl

na nienapalaj sie na filologie, ciężko jest sie dostac.
Hmm. Co za hasło 'nie napalaj się na filologię'? Może dziewczyna jest w tym dobra, a to, że trudno jest się dostać wcale nie oznacza, że jest to niewykonalne. Wystarczy tylko trochę chęci.
no właśnie ryczeq

>na nienapalaj sie na filologie, ciężko jest sie dostac.

Polityka zniechęcania podcina skrzydła. To że Ty jesteś na jakimś NKJO nie znaczy że dziewczyna się nie dostanie na te studia na które chce, może jest bardzo dobra, może nawet jest świetna, może od przedszkola chodziła na kursy. A co tam. Nawet jeśli nie to nie wolno zniechęcać.

Do autorki postu:
www.voanews.com - to jest w American English ale ja i tak Ci to polecam bo fajne artykuły, można się spoko osłuchać

www.breakingnewsenglish.com - w każdym razie coś takiego

Życzę powodzenia w drodze na filkę angielską ;)
To nieprawda, że na filologię jest się cięzko dostać, ja ją studiuję, chociaż nie angielską, ale romańską. Najgorasze jest lato, bo wtedy jest egzam praktyczny, a poza tym, dołanczam się do prośby o mp3.
Mój adres: [email]
a może ktoś studiuje jęz.angielski w kjo w Łodzi?

Pozdrawiam.
cześć, mam jakieś mp3 także Ci wyślę...
Pozdrawiam
...to i ja [email]
wdzięczność nozgonna zapewniona A.
Czy mozesz i mnie wyslac? [email]
http://www.penguindossiers.com/thismonth-frameset.html na poziomie pre-intermediate/intermediate
hej..babicz masz może jakies mp3 z poziomu Advanca lub Proficiency...jak masz to wyślij na [email] lub na [email] na ten pierwszy adres pozdrawiam..
ja tez baaardzo prosze:D
a ma ktos moze slowka na mp3 z tlumaczeniem?
[email]
pozdrawiam
no właśnie ja też bym poprosiła o takie słówka (bardzo proszę)
[email]
to ja rowzniez przy okzaji... jesli mozna! :)
Z góry dziekuje
Bardzo potrzebuję słówek na MP3. Może ktoś mi pomoże ???? Bardzo proszę. [email]
Poszukuję słówek i Callana na MP3 ! Może mógłyś mi przesłać ? Bardzo proszę - [email]
hej podobno masz jakies mp3 do sluchania bylabym wdzieczna gdybys mi je przeslal moj [email] Pozdrawiam.
Hej mam prosbe czy bylbys tak dobry i przeslal mnie slowka mp3.Bylabym dozgonnie wdzieczna. Moj adres: [email] Pozdrawiam! PA:)
Jeśli chodzi o filologię, to jest prawdą że ciężko się jest dostać.Hmm to zależy jeszcze na jaką bo angielski i iberystyka są jak na chwilę obecną najbardziej oblegane.W grę wchodzą że tak powiem inne układy...znajomości itd.Mój przykład. Mam koleżankę która w 2 klasie pojechała do Usa. Rok temu przyjechała chciala spróbować dostać się na angielski. Nie dosyć że tak ślicznie mówi z takim akcentem że niejeden byłby jej w stanie pozazdrościć, to jest bardzo elokwentna. Hmm i final taki byl że się nie dostała. Więv to mówi samo za siebie. I nie piszę tak dlatego żeby kogoś zniechęcić, bo w końcu niby trzeba wierzyć w siebie. Ale po prostu czasem trzeba popatrzeć realnie na to. Pzdr:]
czesc:) mam taka propozycje:) widze,ze sporo osob prosi tutaj o jakies materialy wiec zalozylam maila: [email] haslo:english1 .Jesli ktos bedzie mial cos ciekawego to niech po prostu wrzuci na ta poczte i w ten sposob kazdy bedzie mogl z tego skorzystac. pozdrawiam;)
Bardzo prosze o przesłanie jakichkolwiek materiałów na mp3. Jesli tylko ktoś jest w stanie podzielić sie ze mna prosze o przesłanie na [email] góry dziekuje za pomoc:)
To jest mój adres bo wczesniej coś zle wyszło.
[email]
Jeśli ktoś chce się osłuchać z prostszym angielskim, znaczy się takim dla uczących się, to polecam parę stron, tylko trzeba sobie te MP3 pościągać, większość ma też skrypty. Można znaleźć coś na każdy poziom.
www.englishpod.com
www.eslpod.com (tu są linki do 2 innych stron z MP3)
www.englishcaster.com (tu jest ileść tam stron do wyboru, wszystko podcasty), mój ulubiony: idioms and slang
www.flo-joe.co.uk (też niedawno odkryli podcasty, ale chyba nie mają archiwum)

A jak ktoś ma iTune niech kliknie na zakładkę podcasts - tyle że tam jest straszny bałagan, no i trzeba mieć 7 Pro legala, żeby to ściągnąć na dysk.
Taka teraz moda, że Angole i Amerykanie chcą nas uczyć potocznego angielskiego i wykorzystują technologię podcastów, mam więc pytanko: trafił ktoś na coś innego? Chętnie też skorzystam.
Sporo angielszczyzny jest na binariach (alt.binaries.sounds.audiobooks) i P2P (torrent) w postaci audio-books.
P.S. uwaga w wiekszosci chronione prawami autorskimi
wejdz na strone http://www.bbc.co.uk/radio/ mozna tam wysluchac ogromnej ilosci audycji- muzycznych, z dziedziny techniki, medycyny,kultury, polityki, mozna tez sciagac mp3, znajdziesz tam tez instrukcje jak sciagnac sobie program,ktory sam uaktualnia i sciaga nowe audycje. Jakosc programow super-jak to na bbc.
Witam rnJestem studentem 3 roku Akademi Morskiej w Szczecinie i niedlugornplyne w rejs musze podszkolic sie w angielskim szczegolnie mowionym rnjak masz jakies mp3 do nauki angielksiego to prosilbym Cie o wylanie ich na moj [email] gory dziekirnPozdrawiam Janusz
Ja tez bym bardzo prosiła [email]
hej wezcie wytlumaczcie jak to sciagnac tak jak krowie na rowie bo ak raobie wg instrukcji to mi nie wychodzi...........wiem ze ten temat byl juz 100 razy poruszany ale heeeelllllpppp ,,..zlitujcie sie nad nieroztropnymi wytworami natury i napiszcie prosto jak sciagnac mp3 bo wiekszosc plo\ikow to jest w formacie ram . nie mam na to juz sily:(
Temat przeniesiony do archwium.