Pomoc w ocenie :)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam :) Jestem tu nowa :) Z moim angielskim nie jest najlepiej i chciałabym żeby jakaś dobra duszyczka oceniła moje wypociny, opierniczyła za podstawowe błędy i ewentualnie coś poradziła :)
"Niedawno odwiedziłaś szkołę, do której kiedyś uczęszczałaś. Na prowadzonym blogu :
-napisz jaką szkołę odwiedziłaś i podaj powód wizyty
-opisz przebieg wizyty
-opisz zmiany jakie zaszły w tej szkole w ostatnich latach
-napisz jak oceniasz tę szkołę obecnie
od 80 do 130 słów. Rozwiń wypowiedź w każdym z 4 podpunktów. Nie liczą się słowa podane(Hi everyone! Guess what I did last week!...It was a brilliant day!) Pełne przekazanie inf(4pkt), Spójnosć i logika wypowiedzi(2pkt), bogactwo językowe(2pkt), poprawność językowa(2pkt)

Hi everyone....I visited my old junior high school because I had to pick up my sister. I met my old teachers, they brought back memories. They was very nice and asked me what I'm doing now. My school has changed greatly. The school is renovated and was built new sports hall which wasnt there before. Now the school is very modern and fully aquipped with the latest gadgets. School looks great and I am very pleased that my sister attends this school. It was a brilliant day!

hahh aż się boję, ze jak będziecie czytać złapiecie się za głowę :) Jeśli ktoś mógłby proszę o ocenę punktową według swojej opinii :) Z góry dziękuję :)
Cytat: TangensoidAnka
Hi everyone....I visited my old junior high school because I had to pick up my sister. I met my old teachers, they brought back memories. They was BYŁ very nice and asked me what I'm doing now. My school has changed greatly. The school is renovated and was built new sports hall WYPROSTUJ SZYK ZDANIA (PODMIOT PRZED ORZECZENIEM) I UZYJ PRESENT PERFECT which wasnt there before. Now the school is very modern and fully aquipped ORTOGR with the latest gadgets. GADGET TO COS RACZEJ NIEWIELKIEGO. PRZEDIMEK School looks great and I am very pleased that my sister attends STALE? PRZECIEZ ONA ZAMIERZA JA SKONCZYC, NIE TEN CZAS this school. It was a brilliant day!

gdyby nie ten błąd z szykiem zdania, uszloby na astudiach jezykowych.
Bardzo bardzo dziękuję :D
mat-fiz i rozszerzona z angielskiego?
gdzie na studia?
biol-chem i brak rozszerzenia :) ide podstawą, a studia no cóż, konkretów jeszcze niestety nie mam, są tylko marzenia ;D
Bez urazy, ale w zdaniu powyżej jest bardzo proste słownictwo, jeżeli coś takiego przeszłoby na studiach językowych (rozumiem to jako filologię angielską itd.), to bardzo bym się zmartwiła poziomem nauczania na uniwersytetach.
Racja Ligatura @ ,kiedy ja studiowałem to nie bylo internetu w takiej postaci jak dzis,..dostawales transformatę Laplace'a jakiejs funkcji i musiałeś znajsc f(x) .. i jedyne , z czego mogłeś skorzystać to kalkulator , ewentualnie notatki ..nie było wtedy Internetu w takiej formie jak dzisiaj mamy. Poprostu musiałeś wykuć i mieć wiedzę inaczej dupa :)
I just stirred up something from the past , the memories of the past began flood to me all of a sudden , rite ? :)
Cytat: Ligatura
Bez urazy, ale w zdaniu powyżej jest bardzo proste słownictwo, jeżeli coś takiego przeszłoby na studiach językowych (rozumiem to jako filologię angielską itd.), to bardzo bym się zmartwiła poziomem nauczania na uniwersytetach.

w październiku na I roku różne rzeczy się widziało, ale fakt może byłem zbyt laurkowy.
Jesli wykładowcą byla kobieta i ładna .. dało rade 'załatwic' to jakoś .
,and for now on, our school has gone through a deep and thorough overhaul ,being equipped according to itd ..czyż nie ładniej? ale coż :(
Temat przeniesiony do archwium.