Witam mam prosbe. moglby mi ktos przeslać zestawy

Temat przeniesiony do archwium.
Witam mam prosbe. moglby mi ktos przeslać zestawy z matury ustanej z angielskiego z poziomu podstawowego na maila. Bardzo bym prosił bardzo mi zależy.Z góry dziekuję. Mój e'meil to [email]
Kup jutro dzisiaj Gazetę Wyborczą. Jest w niej dodatek "Kujon Polski" z takimi zestawami.
Cześć ale wiesz mi chodzi o zestawy do ustnej matury z Anglika jak bys miała to przesli na e'maila [email] jesli masz lub maja twoi znajomi. Bardzo mi zależy. Pa pa!!!
Czy przy każdym możliwym temacie musisz reklamowac Gazete Wyborczą ?
Ja nie reklamuję Gazety Wybrczej, natomiast informuję o płytach z materiałami wspomagającymi naukę języków, które są załącznikami do różnych czasopism, miedzy innymi do GW, Rzeczpospolitej, Przyjaciółki i kilku magazynów komputerowych. Czy mógłbyś wreszcie nauczyć sie czytać (po polsku) ze zrozumieniem.
Z którego elementu mojej wypowiedzi wnioskujesz że jestem mężczyzną ? To tak apropo czytania ze zrozumieniem...
Masz nick, który nie określa Twojej płci. W swoim pytaniu nie użyłaś formy która okresliłaby te płeć, zatem miałem prawo użyć formy męskiej tak samo dobrze jak żeńskiej. Jesli czyjesz się urażona, to przepraszam. Ale na przyszłość w swoich postach staraj się używać form gramatycznych okreslających swoja płeć.
Czytaj i pisz ze zrozumieniem.
Postaram się dostosowac ;) Nie wiem tylko dlaczego uwazasz że nie umiem czytac ze zrozumieniem ? Skrytykowałam po prostu fakt że pod wieluma tematami piszesz o dodatkach do Gazety Wyborczej. Jeśli ktoś to czyta wiele razy, to naprawde może miec dośc i ma prawo sądzic że to jakiś sposób reklamy...
poprosze o zestawy z woj.podlaskiego, moj emial to [email]
Też bym bardzo prosił o te zestawy
[email]
Pozdrawiam! :)
Jak macie te zestawy to bym prosił [email]
ja jestem ze slaska jak macie jakies zestawy to bym prosil [email]
bardzo prosze o przeslanie zestwaow ze SLASKA [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Studia za granicą