Nowa NOWA matura

Temat przeniesiony do archwium.
Moze wiecie jak bedzie wygladać matura rozszerzona Teraz wszystko się zminiło i na rozszerzonej mają być zadania z podstawowego.
A więc czy może zdażyć sie list ?????? Notatka ???
Nie mam bladego pojecia, ale wydaje mi sie, że listu czy notatki chyba nie bedzie, bo to byłoby za proste, może dadzą mniej gramatyki, te zad leks-gram będą łatwiejsze, albo ze słuchu będzie coś łatwiejszego, ale krótki tekst użytkowy - szczerze wątpie.
Zobaczymy w czwartek:-D Ale jakby Cię to bardzo interesowało, to są wydane aneksy do matury i na stronie CKE na pewno są:-)
Wlasnie tez zastanawialismy sie z nauczycielka dzisiaj nad tym. Arkusz, gdzie jest wypracowanie trwa podobno o 10 min dluzej, czyli cos zostalo dolozone. Co? Zobaczymy. :-)
Serio coś się zmieniło?
Było tak, że nawet jak zdajesz rozszerzoną, to najpierw piszesz poziom podstawowy. Czyli jak najbardziej zadanka z postawowego trzeba brać pod uwagę ucząc się.
Teraz jak piszesz rozszerzona to od razu podchodzisz do rzoszerzonego bez pisania podstawy. :) Takie oszczednosci w budzecie :P
ale zadania z podstawowego też bedą i nie mało tego bedzie
z jednej strony dobrze że połączone jest , bo tak trzeba było pisać dwa a teraz jeden.
Nie uwazasz, ze to bedzie smieszne? :] Ja tego sobie poki co nie wyobrazam... Jesli ktos podchodzi do rozszerzenia, to znaczy, ze chce trudniejsze zadania. A nie, ze bedzie jakies "30%" na dzien dobry za ladne oczy :P
tak to bedzie wygladać matura rozszerzona bedzie na niskim poziomie
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia