Informacja dla maturzystów

Temat przeniesiony do archwium.
W dzisiejszym (19 marca 2007) numerze Dziennika znajduje się dodatek:

DZIENNIK MATURZYSTY 2007
arkusze egzaminacyjne
Język angielski

Chyba warto kupić?
JA TAM NIE POLECAM
wkurzyłem się kupiłem arkusz z gografii i brak odpowiedzi oczywiście były w kolejnym numerze z testami z matmy a matmy nie zdaje NIE WARTO MARNOWAĆ KASY na te gówno lepiej kupić książke

3zł- 1 test ;)
no nie wiem czy warto czy nie warto bo kazdy rozwiazany test sie liczy i mnie osobiscie tez sie nie podoba to ze odpowiedzi sa w kolejnych numerach.. beznadzieja... :/ I nie wiem ale mi sie wydaje ze testy z dziennika sa troszke trudniejsze niz jak np na probnej maturze
ja nic nie miałem na mysli że nie warto rozwiązywać testów bo jestem ZA
Po pierwsze: 1,50 za gazetę to nie "KASA", ale inteligentny kandydat na maturzystę wcale nie musi tej "KASY" płacić, wystarczy poprosić pania w kiosku, by odłożyła niepotrzebny innemu klientowi dodatek. Oczywiście jeśli w twoim codziennym języku są takie słowa jak "GÓWNO", to masz przechlapane.

Po drugie: maturzysta wcale nie musi mieć wydrukowanych odpowiedzi.

Przecież można rozwiązać testy samodzielnie, a później przedyskutować je z kolegami. Jeśli po tym pozostaną jeszcze jakieś wątpliwości, to warto zwrócić się do nauczyciela. Na pewno nie będzie miał tego za złe, a może nawet da Ci jakiegoś plusa.
1. Razem z dzisiejszym wydaniem Gazety Wyborczej mozna dostać płyte CD pt. "Egzamin maturalny 2007". Płyta wraz z gazetą kosztuje 2,99 zł, a zawiera arkusze egzaminacyjne z podstawowych przedmiotów (w tym jezyków), filmy: "Jak poradzić sobie ze stresem", "podstawy autoprezentacji" i "Prezentacja maturalna". Dodatkowo poradniki "Jak przygotować się do prezentacji maturalnej" i "Sposoby na efektywną naukę.

2. Na płycie do najnowszego numery magazynu Komputer Świat (Nr 9/2007 z 23 kwietnia 2007) znajduje się m.in. program "Be Inspired Matura 2007". To trzeci z programów tej serii.
płacą ci za reklamę????
co z tego że są, zrobiłam jeden test z angielskiego z tej płyty, a to była kopia po prostu próbnej matury z listopada 2006, podejzrewam ze inne arkusze też pochodzą ze starych matur wiec wielkie mi halo
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia językowe