Wyniki matur - już są!

Temat przeniesiony do archwium.
Hej.
Wszystkich niewtajemniczonych informuję, że są już wyniki matur. Mozna je sprawdzic na stronie http://wyniki-liceum.win.pl
Napiszcie, jak Wam poszlo. Ja jestem troszke przyłamana, bo mam tylko 83% rozsz.ang i 77% rozsz. niemiecki. Liczyłam na wiecej, bo chciałam startować na lingwistyke na UW lub UKW w Bydgoszczy. Z UW muszę sie na pewno pożegnac, licze jeszcze na UKW.
Pozdrawiam.
skad wziac haslo?
ponawiam pytanie
Mam 91% z rozszerzenia :) wybieram się na ug :)
Dostep do wynikow maja tylko dwa wojewodztwa w polsce :) mam na mysli dostep przez internet.

ja chcialbym sie pochwalic, ze mam:
ang rozsz: 91 %
niem rozsz: 94 %

jestem bardzo zadowolony :) i wybieram sie albo na KJS do Wawy, albo na UMCS do Lublina - zobacze, jak bedzie wygladala rekrutacja :)

Jak chodzi o KJS to dowalilem z polskim podstawowym, bo mam tylko 69% (fajna liczba :P) no ale moze mi wystarczy do Wawy. Zobaczymy. Nie mozna miec wszystkiego. Dzieki wynikom z matury ang i niem to ja dzisiaj zwariowalem. :D

pozdrawiam
Ech...no to Ci gratuluje. Ja mam z polskiego podst. 86% i bardzo sie ciesze, ale co z tego, skoro nie potrzebuje tego na lingwistyke. A na KJS po przeliczeniu moich punktów na podstawe (85%, 80%, 86%) moze byc za malo.
Gratuluję zatem narrow-minded :-) Jesteś doskonałym przykładem, że własna praca naprawdę dużo daje :-)

PS. Ogladajac wiadomosci troche sie zdziwilem wynikami z maty... 27% of students have failed?!
eh ja tez jestem BARDZO zadowolona:) Powiem tylko ze mam lepsze wyniki od narrowa;) I jestem kolejnym przykladem na to ze sie da jak sie tylko chce;) (jednego jezyka zaczelam sie uczyc od podstaw dopiero w liceum + samouk z drugiego) Pozdrawiam
No to Tobie tez serdecznie gratulujemy! Naprawde, podziwiam osoby, które są w stanie same nauczyc się jezyków - zmusic sie do pracy i jeszcze taki wynik osiągnąc. Jakie studia wybierasz? (bo z taką maturą to możesz sobie przebierać.:)
Lingwistyka, UMCS .Warszawie podobno pozostal juz tylko prestiz. Mam nadzieje ze sie nie zawiode Lublinem:)
Moi drodzy rywale!!!!;D mam dzis zgona niemilosiernego,ale pisze do Was ,by oglosic ,ze przeszedlem pomyslnie egzaminy w Warszawce:D!! i z moimi wynikiami sie dostalem a mianowice mam polski rozszerzony 50%, angol rozszerzpoopny 85% niemiecki rozszerzoeny 70%, ustne polski 100% angol 90% roz i niemeic 95% rozsz, i teraz mam jedno trapiace mnie pytanie. czy jest tu moze jakis student LS z Wawy lub z Poznania? chodzi mi o porownanie obu tych uczelnie, jestem dobrej mysli o Poznaniu, moi rodzice maja tu mieszkanie, a Wawy jednak daleko i mam sie zdecydowac do 7 lipca!!! H E L P M E !!!!BEde wdzieczny za kazda pomoc!
poznań to super miasto. a Filologia angielska na UAM jest najlepszą filologią tego typu w europie środkowo-wschodniej... Poza Tym jest tam miło i przytulnie a jak masz mieszkanie to nie masz sie co zastanawiać! wielki minus= jest drogo (ale na pewno nie tak drogo jak w warszawie). Gratuluje wyników i pozdrawiam :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia