czy NKJO w Poznaniu = Kolegium Języków Obcych UAM

Temat przeniesiony do archwium.
Hejka
Mam pewien dylemat. Zastanawiam się czym dokładnie jest szkoła kryjąca się pod nazwą NKJO czy to są studia czy tylko szkoła policealna i czy jej poznański odpowiednik to jest osobna szkoła czy jest to może tzn kolegium języków obcych przy UAM no i jeśli ktoś wie do kiedy jest tam rekrutacja to byłabym bardzo wdzięczna bo moje wyniki z roz ang są na tyle tragiczne że raczej nie dostane sie na UAM...
Bardzo prosze o pomoc
pozdrawiam :)
Hejka:)nkjo w poznaniu to sa studia i to nie latwe:)ja wlasnie tam studiuje i lekko nie jest...kjo jest wydzialem UAM. Z tego co wiem to rekrutacja na studia stacjonarne byla do 6 lipca czyli do wczoraj. Ale tak szczerze to polecam te studia, duzo latwiej sie dostac niz na filologie angielska a naprawde jest super i mozna sie duzo nauczyc:)
Pozdrawiam:)
hej a ile trzeba miec okolo % zeby sie dostac do tego nkjo? ile Ty mialas?
Hej:)Z ustnego rozszerzonego 18 pkt. pisemny podstawowy 98%, a z rozszerzonego 70%. Pozdrawiam:)
hey=) na uam zlozylem podania na 3 kierunki:) jedno podanie na NKJO o ktorym mowa... mam 84% z rozszerzonego angielskiego i niestety tylko 85% z ustnego(członek komisji o to zadbał) gdyby ktoś mógl się pofatygowac i napisac czy mam szanse to bede wdzieczny
mysle ze masz spore szanse na dostanie sie do nkjo. don't worry:)trzeba byc dobrej mysli. masz sporo z rozszerzonego wiec chyba nie bedzie problemu. mam prosbe. jak beda juz wyniki, to czy moglbys mi napisac jaka byla liczba punktow od jakiej przyjmowali na nkjo? bede wdzieczna za informacje. w zeszlym roku trzeba bylo uzyskac 86 punktow.
Pozdrawiam:)
ja miałam 84 % z ang pis i 100% z ustnego (pl 76 extended lvl -nie pamietam czy tez sie liczył;p)
aż sama jestem ciekawa gdzie ja sie z tym dostane ;d hm hm hm ;d
a czy mogłabyś podać mi stronę tego nkjo.... chociaż już pewnie i tak za późno... dzięki za info
wwww.amu.edu.pl/~kjo
hej a mam pytanie, czy jeżeli nkjo jest częścia wydzialu uniwerku to dostajesz indeks i tam pisze co? ze studiujesz w nkjo czy ze jestes studentem np UAM, UJ itp??
no i jak to jest z wyborem specjalizacji?? bo np na UJ np to czasami podobno nie wystarcza miejsc na magisterce na translatorska i przenosza ludzi na jakies rozne kierunki albo zostajesz bez niczego. yh ...
Indeks jest z UAM a w miejscu wydzial jest napisane Kolegium Języków obcych. Kolegium zapewnia tylko tytul licencjata, jest 3 letnie a pozniej magisterka jest na filologii angielskiej. dokladnie to ja sie jeszcze nie orientowalam jak to jest.
czy wie ktos moze jakie są wymogi by dostać się do kolegium na uam?mam na mysli liczbe pkt z ang. które trzeba zdobyć?
Temat przeniesiony do archwium.