Pomoc w sprawdzeniu listu :(

Temat przeniesiony do archwium.
Przepraszam,że tutaj, ale nie chciało mi się dodac jako odrębny temat :(
Witam, mam na jutro napisac list czytelnika. Ogólnie już wszystko napisałam. Jednak proszę o sprawdzenie i w miarę możliwości dodanie jakiś ciekawych zwrotów, aby list wyglądał jakoś ładnie.

Podczas stypendium zagranicą przeczytałeś/Aś artykuł w anglojęzycznej gazecie dla nastolatków na temat młodzieży i jej obojętnego podejścia do ważnych spraw społecznych i międzynarodowych. Napisz list do redakcji gazety:
• Określ cel listu i wyraź swój stosunek do problemu
• Napisz jakimi problemami społecznymi Ty się interesujesz i dlaczego
• Napisz jakie problemy są ważne dla Twoich rówieśników w Polsce i w jaki sposób młodzi to manifestują
• Zachęć czytelników z innych krajów do wyrażania swoich opinii i wyraź nadzieje, że wielu młodych ludzi myśli tak jak Ty

Dear Editor,
I am writing to express my agreement with the views presented in your aricle. I am feel disappointed that some youn people commit crimes.
Personally, I am interested social problems for example homosexuality, charity or juvenile deliquency. I want to help poor people who have many problems. I usualy raise money for charity.
In Poland many young People take part in different charity events for example concerts or charity auction. Other take part to go on strike.

Nie wiem jak napisać do tej ostatniej kropki :(
Prosił bym o pomoc mam do napisania prace a nie mam zielonego pojęcia jak to zrobic, prosiłby o pomoc

Podczas pobytu na wycieczce w górach silnie się przeziębiłaś i nie bedzesz mogła w terminie wysłac tłumaczenia, które obiecałaś znajomej z anglii;
- przeprosisz za zaistniałom sytuacjie
-wytłómaczysz co ci dolega
- obiecasz że wykonasz prace po powrocie do zdrowia
-pozdrowisz chłopaka swojej znajomej

z góry dziękuje. Pozdro
mutik-
Co ty czlowieku wymagasz od nas - pisania za ciebie prac domowych? Jak SAM
napiszesz to sprawdzimy.
dobra człowieku pierwszy raz mam napisac takie coś i nie wiem jak to zaacząc i ogólne a tą twoją gatke to mam gdzieś jak nie chcesz pomuc to zamilcz cwaniaczku
Dizubek, cwaniaczkiem to Ty jesteś. Jeżeli Tobie nie chce się napisać samemu pracy domowej, to dlaczego komuś innemu ma się chcieć zrobić to za Ciebie? Szukasz frajerów.
Droga Anno
Przeprasza, ale nie przetlumacze dla ciebie tego tekstu o[wpisz temat]. Mam grype, goraczke i leze w lozku
[tak mozesz napisac o pierwszych dwoch punktach. dalej kombinuj sam i po angielsku]
przecie napisałem tylko w innym wątki u prosze o poprawe

Hi Anna,
I'm so sorry but I can't send you the translation, which I promised. I was in the mountains and now I'm sick. I have a runny nose and my head hurts. I have a high temperature. As soon I feel better, I will send you this translation. I greet your boyfriend.
Emily
>przecie napisałem tylko w innym wątki u prosze o poprawe

Poprawa w innym wątku.
Temat przeniesiony do archwium.