opowiadanie

Temat przeniesiony do archwium.
musze napisać opowiadanie w którym awaria jakiegoś urządzenia technicznego sprawia że główny bohater nieoczekiwanie otrzymuje ciekawą propozycję pracy. Czy ktoś mógłby mi pomóc to napisać?Z góry bardzo dziękuje.

Pewnego zimowego dnia kiedy oglądałam tv z przyjaciółmi cos sie zepsuło. Telewizor nagle zgasł i coś zaczło szumieć.Zadzwoniłam żeby złożyć reklamację,wtedy powiadomiono mnie że sama musze przywieść telewizor do naprawy. Następnego dnia po pracy postanowiłam zajechać naprawić tv. Gdy prowadziłam zadzwonił do mnie kolega. Rozmawiając z nim nie zauważylam że ktoś wszedł na jezdnię. Szybko zachamowałam na szczęście nic sie nie stało.Byl to wysoki przystojny mężczyzna,wysiadłam by zapytać czy wszystko w porządku. Po krótkiej rozmowie okazało sie że ten mężczyzna jest dyrektorem duzej angielskiej firmy. Zaproponował mi pracę za granicą.Wróciłam do domu, rozmawiałam z przyjaciółmi i po ich namowach przyjełam propozycje pracy. Wyjechałam do Angli,od tej chwili całe moje życie sie zmieniło. Mam dobrze płatną prace i poznałam miłość swojego życia którym był własnie ten mężczyzna którego potrącilam.