Kto wybiera się na UMCS? ;>

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Ciekawa jestem kto wybiera się na UMCS na filologię angielską ;>. Ja na pewno :).
Ja próbuje, a jaki jest Twoj przypuszczalny wynik z ang.?
Ja planowałam,ale jak się później okazało potrzebny jest rozszerzony polski...ja takowego poziomu nie zdawałam-czyli nici z UMCS. Pozostał KUL :D moja jedyna nadzieja. :D
ja liczę na coś koło 80%, ponieważ troszkę zawaliłam I część (gramatykę) - napisałam dobrze, ale za dużo czasu mi zostało i pozamieniałam ;P
Jeśli Bóg/los ma mnie w opiece i poważaniu, to mnie utrzyma z daleka od UMCS-u ^_^ A już na pewno od anglistyki, jeśli już, to lingwistyka niem - ang.

A jeśli pomyliłam się w liczeniu pkt. z angielskiego o jakieś 20%, to do zobaczenia w październiku :) Kto wie, co się może zdarzyć do tego czasu.
Nikt więcej nie wybiera się na UMCS? ;>
mnie UMCS niedawno zaświtał po głowie, a dokładnie lingwistyka stosowana niem.-ang. (wolałabym ang.-niem., ale lepiej poszedł mi niemiecki) lecz to jest tylko kierunek awaryjny kierunku awaryjnego i na dodatek zastanawiam się, czy zamiast na tę ling. nie złożyć na pewien inny kierunek na KUL..
ja też planuję złożyć papiery ale czy się dostanę to już inna sprawa. Jakie są wasze przypuszczenia odnośnie wyników? Ja liczę na jakieś 85-90% z angielskiego, a polski to, jak wiemy, jedna wielka niewiadoma.
bumkyckyc - jak rozumiem zdawałaś zarówno angielski, jak i niemiecki na poziomie rozszerzonym, tak? O lingiwstyce też marzyłam, lecz z podstawowym niemieckim chyba nie mam szans.
ach i jeszcze jedno pytanie - podczas wyboru profilu preferencja umieszczona zostaje w "moich egzaminach", czy w związku z tym obowiązują jakieś egzaminy wstępne? nigdzie nie ma informacji na ten temat ale wygląda to podejrzanie ;)
tak, zdawalam oba rozszerzone :) zapewne się już zalogowalas w internetowej rekrutacji.. ja wczoraj podpatrywalam strone UMCSu i bardziej nieprzejrzystej i pogmatwanej jeszcze nigdy nie widzialam :| jesli zdawalas nowa mature, to na 100% nie bedziesz pisac zadnych egzaminow. a to czy masz szanse z podstawowym niemieckim.. - kurcze, chyba jednak male :/ ale probowac mozna :) ja sie chyba rozmyslilam juz z tej lingwistyki - zloze raczej na kul na cos innego. w sumie, to i tak kierunek awaryjny awaryjengo :P
To nie jest egzamin, spokojnie :). Napisałam zaraz po swoim zalogowaniu się do serwisu do osoby zarządzającej IRK i dostałam odpowiedź, że to z powodu przeciążenia systemu. To nie są egzaminy, a po po prostu preferencja umieszczona w złym miejsc :).
kurka ja bede miala cos 84-90% z ang, polski- ???

ciekawe ile trzeba okolo miec zeby sie dostac
bo w gruncie rzeczy matura z ang nie byla trudna ;/
czy na umcs przyjma z wynikami- ang R 77% (zalamka) i pol R 66%

angolem jestem zalamana...
Dziękuję za pocieszenie :). Spróbować zawsze warto, rzeczywiście. Zobaczę jednak jak jest z filologią dwóch języków na UJocie.
Dominika90 - zacytuję pewną studentkę z forum IA:
"W zeszłym roku wystarczyło mieć 66% z polskiego i 77% z angielskiego (a może i nawet trochę mniej, w każdym bądź razie z takim wynikiem można było zostać przyjętym w drugiej turze rekrutacji).". Bądź więc dobrej myśli, to całkiem ładny wynik.
nawet nie wiesz jak mnie pocieszylas! dziekuje Ci bardzo, bo jak przegladalam forum umcs, tak pobieznie, to znalazlam post: dziewczyna z pol i ang ponad 90% a dostala sie za druga tura ;|
Temat przeniesiony do archwium.