Zbyt niski wynik? Błędy OKE?

Temat przeniesiony do archwium.
Mam problem związany z maturą.

Zdawałam roz ang i z częsci zamkniętej + gramatyka naliczyłam sobie wstępnie min 36% w dodatku z tych nerwów kilka odp nie pamiętałam więc całkiem możliwe że było więcej punktów, liczyłam gdzies tak na min 60% a okazało się dzisiaj że mam jedynie 41%. Czy jest możliwe abym dostała 2,5 punkta za rozprawkę? Zawsze pisałam na minimum 13-14 czy jest szansa odwoływać się bo jakoś mi się to nie zgadza ;(
najpierw wypelnij formularz /podanie o wglad do swojej pracy i potem jak sie okaze sie sie gdzies walneli to bedzie trzeba gdzies zgflosic..
>>>naliczyłam sobie wstępnie min 36% w dodatku z tych nerwów kilka odp nie pamiętałam więc całkiem możliwe że było więcej punktów, liczyłam gdzies tak na min 60%...
...a czy nie przypuszczasz, ze nauczyciel/ka sprawdzajaca twoje dzielo wie co robi, bo tutaj mi wyglada, ze Ty wiesz lepiej.
Mozna sie odwolas, zaplacic i sprawdzic jeszcze raz, ale wtedy moze bedzie, ze wynik powinnien byc jeszcze nizszy.
hej!

Ja już jestem 3 latka po maturze, ale z własnego doswiadczenia i doswiadczenia innych wiem, ze ogolnie ludzie szacują sobie za duzo właśnie z rozprawek. Ja sama byłam w takiej sytuacji i też byłam trochę rozczarowana.

pozdr
Nie chcę mi się teraz liczyć ale:
,,Czy jest możliwe abym dostała 2,5 punkta za rozprawkę?"
Nie, nie jest możliwe, bo na wypracowaniu nie ma połówek punktów o ile dobrze pamiętam. Więc policz wszystko jeszcze raz.
Jeżeli czujesz, że naprawdę powinnaś mieć więcej punktów, to ja bym próbowała się odwołać, chociaż pewnie będzie Cię to kosztować sporo nerwów.
dzięki właśnie o to mi chodziło czy jest możliwe przyznanie połówki, już złożyłam wniosek i przejże swój arkusz.
nie ma połówek? dziwne.. ja na francuskim straciłam z wypracowania równe 0,5
można stracić połówki na wypracowaniu
ilość błędów mnoży się przez 0,5
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe