jezyk hiszpański

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 37
poprzednia |
mam pytanie do osób które uczą się języka hiszpańskiego. zafascynoiwał mnie ten język i kultura i chciałabym się zacząć go uczyć. czy jest on trudny? jaka jest gramatyka? mam 20 lat mam fce na b i znam jeszcze podstawy niemieckiego ale nie przepadam za nim dlatego zależy mi na hiszpańskim. lepiej iść na kurs dla początkujących czy lepiej brać prywatne lekcje?doradźcie coś.
witam, ja zaczelam sie uczys hiszpanskiego rok temu, nie mam wiec jeszcze zbyt duzego doswiadczenia, ale za to kilka spostrzezen. Musze przyznac, ze znajomosc angielskiego bardzo ulatwia nauke tego jezyka.Osobiscie kojaze bardzo duzo slowek, poniewaz w pewnym stopniu maja podobne brzmienie do slowek angielskich. Co do gramatyki, w zasadzie konstrukcje gramatyczne maja swoje dopowiedniki w ang, wiec bardzo latwo jest je zapamietac.to sa te same zasady.oczywiscie istnieja odmany czasownikow, ktore maga troche namacic w glowie, ale to juz tylko uroki nauki jezyka.Goraco polecam hiszpanski, swietny jezyk. ja chodzilam na kurs i wlasciwie jestem zadowolona. podtaw mozna ,moim zdaniem, nauczyc sie na kursie.moze pozniej pomysle o jakis korkach.
Adios!:)
ja mam hiszpański w szkole - w liceum i zgadzam sie z toba piekny jezyk. powiem tak nie polecam eskk do nauki tego jezyka ja poszlabym na prywatne lekcje ale moze byc drogo. wazny jest nauczyciel musi wymagac powodzenia
Mam jedno pytanie. Też się uczę języka hiszpańskiego i jestem nim zauroczona. Dlatego chcialabym mieć z nim troche więcej kontaktu tak \"na słuch\". Czy ktś może zna jakeś audycje radiowe z językiem hiszpanskim albo w ogóle cokolwiek, byle by bylo po hiszpańsku :) Czekam na odp.
Mam jedno pytanie. Też się uczę języka hiszpańskiego i jestem nim zauroczona. Dlatego chcialabym mieć z nim troche więcej kontaktu tak \"na słuch\". Czy ktoś może zna jakeś audycje radiowe z językiem hiszpanskim albo w ogóle cokolwiek, byle by bylo po hiszpańsku? :) Czekam na odp.
W Radiu Bis w środę o 9.00 jest \"Atlas piosenek hiszpańskich\". Dawno nie słuchałam, ale zdaje sie prowadząca generalnie mówi po polsku, wrzucając różne zdania i słówka po kastylijsku.

Poza tym poprzez sieć da się posłuchać radia hiszpańskiego, np. wchodząc na portal: http://www.rtve.es/rne/index.htm
Ja Hiszpanskiego ucze sie od 3 miesiecy ;] jst 100 razy prostszy od jezyka angielskiego czy niemieckigo ;] ucze sie wszytskich 3 i musze stwierdzic ze hiszpanski jest najlatwiejszy grmatyka nie jest trudna ;] a praktycznie wszytskie slowa czyta sie jak po polsku ;] wiadmo ze jak bedziesz chodzil prytwatnie to o wiele wiecej sie nauczysz ;] das se rade powodzenia ;]
Czesc, znam jezyka od urodzenia. Znam pare radio frequences gdzie mozesz slychac po prostu caly czas po hiszpansku co chcesz. Jak jestes zainteresowana napisz [email]
Znam potugalskiego jezyka, hiszpanskiego i wloskiego od urodzenia oprocz angielskiego i polskiego. Musze powiedziec ze gramatyka jest prosta tylko zalezy czy jest to hiszpanski czy kastylianski wtedy slowa nie maja ta sama znaczenia. Np \"mona\" nie zawsze chodzi o animal... i nawet w Kolumbi znaczy cos innego niz w Wenezueli. Zalezy od kraj. Ale polecam kazdego jezyka wiazane z lacinskiego.
[email]

Aprop, szukam friends w PL. Jestem tutaj miesiac. Jak ktos jest zainteresowane mailowac lub rozmawiac po Hiszpansku to bardzo prosze =)
Zobaczcie po prostu tutaj:
http://www.jezykhiszpanski.prv.pl
Moze to tylko podstawy, ale jedyne po polsku w sieci :(
Saludos
Mam prośbę do wszystkich tu zaglądających. Czy macie może jakieś materiły o ochronie środowiska po hiszpańsku ? Albo jakiś zestaw słownictwa z tej tematyki ? Z góry dziękuję z apomoć
[email]
Jestem nauczycielem jezyka hiszpańskiego i od dawna spotykam sie z entuzjazmem uczniów liczących na łatwe i przyjemne uczenie sie hiszpańskiego, niestety nie ma tak łatwo, jest masa nieregularnych czasowników , których nauczenie sie, niestety, co poniektóre osoby szybko zniecheca, czasów co niemiara, tryb subjuntivo brr! a więc nie nastawiajcie sie na wakacje na Karaibach w nauce tego języka, tylko na ciężką pracę:)
SIEMA JAK MOZESZ TO NAPISZ JAKIES CIEKAWE LINKI DO J.HISZPANSKIEGO Z GORY DZIEKI:)
to jeszcze raz ja jak chcesz to pisz na moj zdres to sobie pogadamy ale ja jeszcze nie za dobrze znam hiszpanski ale mam do niego slabosc po prostu go kocham. pozdrawiam
cześć! też uczę się hiszpańskiego(a raczej zaczynam uczyć się hiszpanskiego) ,ja kupuję \"Easy Espańol\" razem z płytą lub kasetą.Kosztuje około 5zł(nie wiem ile kosztuje z płytą)
polecam
polecam
polecam
polecam
no w koncu głos rozsądku! myślałam juz ze jestem jedyną widzacą jakiekolwiek trudnosci w tym języku! Znam hiszp całkiem nieżle (4 rok filologii romańskiej), ale cały czas mam watpliwości co do subj, czy problemy z odmianą.... pozdrawiam pana
wlasnie zaczelam nauke j.hiszpanskiego - jak narazie jest super tylko faktycznie te wszystkie odmiany czasownikow moga byc zniechecajace;/
poszukuje osoby,ktora zna dobrze hiszpanki i z ktora ewentualnie moglabym skonsultowac swoja dotychczas uzyskana wiedze;))z gory dziekuje!!
Pam możesz być pewna że dostaniesz niedługo ode mnie maila bo chciałabym sie wymienić z Tobą paroma informacjami.
W 1 kwartale 04 pojawia sie fiszki do hiszpanskiego. wiecej o metodzie na fiszki.pl
hiszpanskiego najlepiej zacząć sie uczyć w szkole językow. W Krakowie przez pierwszy rok uczyłam się w empiku, i było fajnie. teraz uczę sie w Centro Espańol i mam lekcje z rodowitym Hiszpanem, lekko zakręconym ale uczy dobrze. Polecam Ci nauke tego jezyka bo jest swietny, tak jak ten kraj, jego kultura i mieszkańcy.
Możesz kupić kasetowy kurs języka hiszpańskiego oraz pakiet SuperMemo Espanol Para Ti. Są to najlepsze materiały do samodzielnej nauki tego języka.
!hola! fajnie ze chcesz sie uczyc hiszpanskiego fajny jest ten jezyk gramatyka jest prosta tylko nie zabardzo mi idzie z akcentami i rodzajnikami tak jak un una el i la fajnieszy naapewno od wloskiego moim zdaniem warto
Mam pytanie do Asi: bardzo chciałabym zacząć studiować iberystykę, ale wiem jak ciężko jest się tam dostać, czy mogłabyś mi cos na pisać na temat egzaminów i studowania (mój e-mail [email]
!Que estupendo! Hablas espanol y falas portugues tambem?!;)
Por que tienes el apellido polaco? Yo soy polaca pero he estudiado espanol un poco y tambien persebo um pouco portugues ;) ?Y tu donde vives Pam?
abrazos
Sprawdź program Radia Bis, nadaje ono kursy języków obcych, w tym hiszpańskiego, warto ich słuchać.
hej
hiszpanski nie jest trudny...bardzo melodyjny-gramatyka tez prosta.
nie umiem go ale ucze sie...wiele rozumiem
polecam goraco rowniez Easy Espanol-o dziwo jest naprawde przyjemnym sposobem na nauke
nie wiem jak z j.hiszpanskim w ESKK, ale ja chwale sobie ESKK bardzo! uczylam sie tam 3 stopnie angielskiego a teraz zaczelam portugalski.Wiem, ze sasiadkauczy sie hiszpanskiego z ESKK i jest zadowolona (a jej ojciec jest Kubanczykiem i mowi ze ta metoda tam jest ok)
ale to nie moje zdania a czyjes

chcialabym tez dodac , ze majac cyfrowy dekoder -ja np mam Polsatu- na satelicie Hot Bird jest kilka kanalow hiszpanskich a teraz doszly 3: z Venezueli, Argentyny i Columbii-ogladam czesto wieczorem leca rozrywkowe kanaly i przyznam-ze wiele da sie zrozumiec (podobno hiszpanski z hispzanii jest trudniejszy do zrozumienia niz z AmPD)

aha tutaj polecam wam stronke z nauka hiszp przez internet-trzeba jednak znac angielski:

http://www.donquijote.org/

jest super mozna korzystac z wielu \'atrakcji\" oraz poznac wielu ludzi z swiata , ktorzy ucza sie hiszpanskiego- dodatkowo dostajesz regularnie lekcje na maila
pzodrawiam
aha zaznaczam, ze ucze sie go hobbistycznie nie naukowo -chce po prostu rozumiec turystow-porozumiec sie w sklepie w hiszpanii czy zrozumiec o co chodzi jak wlacze tv na kanal w hiszpanskim..moze dlatego podchodze do tego lekko i nauka nie wydaje mi sie ciezka
pozdrawiam
Ucze się hiszpańskiego 3 lata.Podobnie jak Ty zafascynowałam się tym językiem przez przypadek.Również znam angielski na poziomie fc i uczyłam się niemieckiego.Zaczynałam się uczyć hiszpańskiego na kursie i myśle że na początek jest to najpesze rozwiązanie,chociaż nei zawsze najlepsze.Pierwszy rok uczyła mnie bardzo fajna kobieta i dużo sie nauczyłam natomiast na drugim roku trafiła się nam kompletnie nie umiąca uczyć dziewczyna i dlatego zaczęłam chodzić na prywatne lekcjie.Teraz dają mi one bardzo dużo i praktycznie w rok robie prawie dwa lata.Jak byś chciałą moge wysłąć ci przykładowe lekcjie przez meile,Ucze kilka osób włąśnie w taki sposób to mój meil [email] .
ja mam bardzo duzo znajmych hiszpanów, nei mieszkam w polsce wiec jest tu gdzie meiszkam bartdzo duzo ich. jak chcesz to mogepomóc, a hiszpanskiego sama się uczę, a od przyszłego roku zaczynam naukę w language center, profesjonalnym centrum. Wierze ze mi sie uda:p pozdro,
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 37
poprzednia |