niderlandzki w Łodzi

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktoś uczył się niderlandzkiego w Łodzi? gdzie i z jakim efektem? zależy mi na tym, aby w miarę szybko łyknąć choć trochę tego języka, proszę o pomoc i wskazówki jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z nauką niderlandzkiego (od podstaw) - pozdrawiam
Bardzo dobry kurs niderlandzkiego dla początkujących znajduje się w ofercie ESKK. Jest on przewidziany na 16 miesięcy nauki, ale można zamówić go również w tempie intensywnym, wtedy do ukończenia go (pod nadzorem konsultanta) wystarczy 8 miesięcy. Można też wykupić komplet materiałów i uczyć się we własnym, nawet bardzo intensywnym tempie.

W ramach kursu otrzymasz 16 skryptów po 2 lekcje i 16 kaset oraz pomoc konsultanta i opcjonalnie możliwość wysłania do sprawdzenie 16 testów.
Od pewnego czasu ESKK wysyła też załączniki dźwiękowe w postaci płyt CD, jednak nie wiem czy dotyczy to kursu niderlandzkiego.
dzięki za info, czy możesz mi jeszcze powiedzieć, jeśli sama ukończyłaś ten kurs, czy można po jego odbyciu porozumieć się - przynajmniej w podstawowych kwestiach, zależy mi na tym aby przez rok nauczyć się jak najwiecej

 »

Studia językowe