Konwersacje przy kawie,herbacie:)

Temat przeniesiony do archwium.
witam:)
moje imię Dawid , 21 lat z Dąbrowy Górniczej:) poszukuje osob które dajmy na to raz w tygodniu chcialyby sie spotkać gdzies w okolicach sosnowca, będzina, katowic czy Dąbrowy górniczej w celu przeprowadzania konwersacji...w jezyku angielskim rzecz jasna:D
powiedzmy, ze nie bedziemy robic ograniczen co do poziomu bo myśle, ze jesli juz ktoś się zdecyduje na takie spotkanie to znaczy, ze podstawy konwersacji ma a w druga strone- bardzo dobrych osob nigdy zamało:) Im więcej osób tym lepiej :) Wsyztskich zainteresowanych prosze o zostawianie postów:)
Pozdrawiam i czekam na pierwszych ochotników:)
Hej, może nie jestem z okolicy Dąbrowy Górniczej, ale jeśli byś nie znalazł chętnych do spotkań to możemy spróbować rozmawiać przez Skype. Z tego co słyszałam, jest to dobry sposób na naukę speakingu, w sumie to prawie to samo co spotkanie. Może nie posiadam bogatego słownictwa w języku angielskim, ale chcę próbować, z resztą potrzebuję, bo matura wzywa w maju. Mój login Skype: angelika.g5
Pozdrawiam;)
W porzadku- wysłałem CI zaproszenie:) mozemy się zgadywac;)
Jeśli to jeszcze aktualne, to też byłbym zainteresowany i mój poziom też jest nierówny - reading czy writing wypada dużo, dużo lepiej od speakingu.

« 

Pomoc językowa

 »

Szkoły językowe