Ksiazka od podstaw

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!

Jakie ksiazki polecacie do nauki od podstaw dla dorosłego, z nauczycielem? W sensie korepetycji? Jest tego masa(!) na rynku i nie wiem nawet jakie brać pod uwagę. Licze na pomoc

Pozdrawiam
A w jakim charakterze siebie widzisz? Czy jesteś dorosłym, który bierze korepetycje, czy też korepetytorem, który ma zamiar uczyć dorosłego?
Korepetytor, dawać będę lekcje dorosłemu. Myśle narazie nad Enterprise 1..... wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem. A jaka jest Twoja opinia bejotka? I innych?
Nie znam Enterprise, ale wybrałbym coś innego, może Szkutnika. Niedawno była tu dyskusja na ten temat. Jakis trochę młodszy ode mnie chłopak proponował Kuczyńskiego "The Very English You Need", PONS wydał z kolei nową pozycję p.t. Expresowy Kurs Angielskiego dla początkujących, wydaje się ciekawy.
Co do Enterprise 1 to uważam, że jest to fajna książka dla dorosłych. Uczyłam się z niej w 1 klasie liceum, ale niektóre teksty do tej pory wydają mi się ciekawe. Jednak jeśli chodzi o naukę od samych podstaw to się, według mnie, nie nadaje. Warto wcześniej jakiś miesiąc, dwa (albo i dłużej - w zależności od zdolności ucznia i intensywności zajęć) popracować z czymś innym. Dla kogoś, kto w ogóle nie zna języka pierwsze strony mogą wydać się za trudne i zniechęcić do dalszej nauki.
Pozdrawiam,
Agata
Fredomirku, zerknij do tego wątku - to właśnie temat, który cię interesuje:))

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=21006&w=31424677
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa