Nauka przez Skype'a. Co myślicie?

Temat przeniesiony do archwium.
Ktoś z Was tak się może uczył? Ja zacząłem i ciekawe gdzie mnie to doprowadzi:)
Przede wszystkim nauczysz się mówić a to jest najtrudniejsze. Rozumieć i pisać jest łatwiej, wiem by najmniej po sobie;D
Uczyłem sie tak przez rok na english-by-phone.pl i lenistwo wzielo góre, zreszta pozwolilo mi to na swobodne rozmowki po za granicami kraju i dlatego tez moze odpuscilem, teraz ogladam filmy bez napisow i taka nauka tez sprawia mi przyjemnosc. Gdyby nie taki native speaker nie dal bym rady mowic i rozumiec tak jak dzis. Pozdro i badz cierpliwy
Ja tak jeszcze się nie uczyłam, więc sama jestem bardzo ciekawa co Ci to da :) Koniecznie opisuj postępy.
Mi by było ciężko, jestem dość leniwa. Ale trzymam za Ciebie kciuki :)
Moja koleżanka uczy się przez Skype'a. Zapisała się na taki kurs w olympie we wrocławiu i bardzo go sobie chwali. Wydaje mi się, że to zależy też od twojego nastawienia. Motywacja jest przecież przy nauce języka najważniejsza.
Ile kosztuje taka nauka języka przez Skype`a? płaci się z góry czy po każdej lekcji?

Interesuje mnie ten temat, więc dzieki za wszystkie informacje :)
seelk zerknij na cennik jeśli chodzi o olymp. cena zależy od ilości godzin, a każda szkoła ma inne ceny także zerknij i poczytaj albo zadzwoń i się dowiedz. Ja chodziłam tam na zajęcia ale mój brat korzystał z zajęć na skypie i był bardzo zadowolony :)
No ja uczę się w Olympie przez skype'a, bo nie mam za bardzo czasu, żeby tam chodzić. Początkowo się stresowałam, wiadomka, w grupie raźniej heh Ale nie jest najgorzej :D Jestem bardziej zmobilizowana do nauki :) Polecam!
Myślę, że to świetny pomysł. Jeśli ktoś nie ma możliwości wyjścia z domu bo np opiekuje się małym dzieckiem albo mają jakieś inne zobowiązania to jest dla nich świetna opcja na naukę! Mówicie, że Olymp takie zajęcia prowadzi? Zaproponuję te zajęcia mojej siostrze, bo chciała poćwiczyć rosyjski.
stop z ta ciagla reklama tego Olympu... praktycznie w kazdym temacie.Nawet jak szukalabym szkoly we Wroclawiu to nie poszlabym tam wlasnie przez ta naciagana reklame
Znowu mnie te pseudo-reklamy zaczynaja irrytowac.
If it quacks like a duck and walks like a duck it is a duck....
Ludzie, prosze nie reklamowac tego sposobu nauki. Widac, ze posty pisza ludzie ze Skype szkol i nie polecac nam niczego - to jest 'zachecajace speek, a co tak wlasciwie znaczy polskie slowo 'wiadomka'...i dlaczego jak mam dziecko to nie wolno mi wyjsc z domu, albo nie moge poszukac osoby ktora moze sie dzieckiem zajac przez chwile np. maz albo partner. Takie sterotypy kobiet to sa do bani.
Prosze uzywac POLSKICH slow jak piszemy po polsku..(nie jakies 'wiadomka',) czasy na nie-polskie slowa sa jak pracujemy w korpos, gdzie mozemy sie wychwalac niewiadomo czym (mialam napisac takim g....).
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa