Książki na temat nauki języka przy pomocy programów komputerowych

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Nie jestem pewien co do działu forum, w którym założyłem temat, ale wydawał się on najodpowiedniejszy. Chciałbym zapytać, czy może któryś z użytkowników natknął się na książki, artykuły naukowe związane z nauką języka przy pomocy programów komputerowych. Chodzi mi głównie o mind maps, ale nie tylko. Przeszukałem już kilka bibliotek, a także poszperałem w internecie, ale skutki marne.
W razie jakichkolwiek pytań, jestem tutaj :)
Pozdrawiam.
Jedyna książka na ten temat, jaką znam, to:
Paweł Wimmer
Angielski z komputerem.

Jeśi chodzi o artykuły to szukaj w googlu :Cal, Computer Aided Learning.
a nawet CALL - Computer Assisted Language Learning
Przepraszam MG, właśnie to miałem na myśli. Ale artykuł na ten teat czytałem z 10 lat temu. Bardziej mnie boli, że nazwiska autora nie pamiętam. Nie zapisałem go w swojej bazie sm ;)).
edytowany przez bejotka: 23 lis 2013
być może CAL też istnieje - jako szersze pojęcie.
...Bardziej mnie boli, że nazwiska autora nie pamiętam. Nie zapisałem go w swojej bazie sm ;)).

Przypomniałem sobie. Marceli Kubik, uczestnik naszego forum i autor strony http://www.naukotyk.pl/, ktora uczy 1111 słów angielskich.
Polecem!
Cytat: bejotka
...Bardziej mnie boli, że nazwiska autora nie pamiętam. Nie zapisałem go w swojej bazie sm ;)).

Przypomniałem sobie. Marceli Kubik, uczestnik naszego forum i autor strony http://www.naukotyk.pl/, ktora uczy 1111 słów angielskich.
Polecem!

No jak widać, Bejotku, bardzo usilnie tę stronę polecasz (ja też ją polecam).
Cytat: To_ja
No jak widać, Bejotku, bardzo usilnie tę stronę polecasz (ja też ją polecam).

Usilnie? Ostatni raz pisałem o niej kilka lat temu. Teraz powtórzyłem polecenie, bo wyszło z tematu, a jest godna polecenia, podobnie jak inne prace Pana Marcelego, których nazw nie wspomne. bo ktoś zarzuci mi, że foruję Profesora Henry'ego ;))

Usilnie, bo (zobacz wyżej) Twój wpis pojawił się czterokrotnie - może coś z internetem było nie tak.
Cytat: To_ja
Usilnie, bo (zobacz wyżej) Twój wpis pojawił się czterokrotnie - może coś z internetem było nie tak.

Rzeczywiście system zawieszał mi się kilkakrotnie.
Proszę Webmastera o usunięcie zdublowanych wpisów.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia