Angielki od podstaw.

Temat przeniesiony do archwium.
Mam 14 lat. 2 klasa gimnazjum. Chciałabym rozpocząć naukę od podstaw posiadam już zestaw kursu książki i plyty angielski no problem+ . Niedługo zamierzam rozpocząć . Założe zeszyt i będę zapisywać slowka. Ale wydaje mi się że coś jeszcze bedzie potrzebne jakaś książka lub coś. Proszę o pomoc. Liczę na P. Bejotke innych zdanie również dla mnie będzie dobrą radą. Jakie jeszcze książki? Jak zacząć?
Podejmujesz właściwą decyzję. 14 lat to bardzo wiek aby rozpocząć naukę języka. Nie wiem jednak czy uczysz się języka w szkole. To bardzo ważne. Nauczyciel może wyjaśnić Ci wiele wątpliwości. Podręcznik "Angielski? No problem!" to materiał do intensywnej samodzielnej nauki, nie mniej jednak nie wyjaśnia wielu reguł gramatyki. I tu właśnie potrzebna Ci będzie konsultacja z nauczycielem.
Innych podręczników od tych które masz i tych wybranych przez nauczyciela nie szukaj,
Życzę powodzenia.
W szkole tak mam angielski. Uwazasz że Angielski no problem+. Ok. To czas zacząć sie uczyć za rok egzmin z angielskiego rozszeżonego. Ile czasu spędzać przy na uce? Zapisywać wszystkie słówka w zeszycie? Jakieś pomocne w naukę? Filmy jakieś książki jakie?
rozszerzonego
Tak rozszerzonego soryy. :)
Cytat: AnitaAneta
W szkole tak mam angielski. Uwazasz że Angielski no problem+. Ok. To czas zacząć sie uczyć za rok egzmin z angielskiego rozszeżonego. Ile czasu spędzać przy na uce? Zapisywać wszystkie słówka w zeszycie? Jakieś pomocne w naukę? Filmy jakieś książki jakie?

Możesz śmiało korzystać z "Angielski? No problem!". Wydaje mi się, że dla twoich potrzeb wystarczy pierwsza część. W tym programie słówka i ćwiczenia są zaplanowane 30 na dzień. Ogranicz się do tego. Dodatkowo ucz się z podręcznika (w tym przypadku zapisuj słówka. Możesz to robić w zeszycie, ale możesz również tworzyć fiszki. Nie przesadzaj jednak z ilością słówek i wyrażeń. Ucz się nie więcej niż godzinę dziennie, ale codziennie w weekendy i święta też. Pamiętaj, że masz kilka innych przedmiotów do nauki.
Powodzenia
edytowany przez bejotka: 24 maj 2014
Dzięki. To czas na porządną naukę. :))
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa