Samodzielna nauka języka

Temat przeniesiony do archwium.
W liceum cały czas miałam styczność z językiem, natomiast teraz jestem na studiach i jak na razie nie mam zajęć z języka angielskiego, dlatego chciałabym samodzielnie doszlifować swój angielski. Nie chciałabym, aby cała moja dotychczasowa nauka poszła na marne.
Co polecacie (np. jakie programy, książki), aby nie zapomnieć języka i żeby cały czas go polepszać? Wszelkie kursy językowe jak na razie odpadają.
edytowany przez BlueberryGirl: 06 lut 2016
To że wszelkie kursy językowe odpadają świadczy o tym że jesteś nawet bardzo mądrą dziewczyną. A co do książek to musiałbym wiedzieć na jakim poziomie wtajemniczeni jesteś? Tak na wyrost polecam te pozycje:
1. Kopczyński "Język angielski dla początkujących"
2. Szkutnik "Mówimy po angielsku" albo "My new Hobby English"
3. Szkutnik "Gramatyka języka angielskiego"
Miłej nauki:)
Cytat: wojownik266
To że wszelkie kursy językowe odpadają świadczy o tym że jesteś nawet bardzo mądrą dziewczyną. A co do książek to musiałbym wiedzieć na jakim poziomie wtajemniczeni jesteś? Tak na wyrost polecam te pozycje:
1. Kopczyński "Język angielski dla początkujących"
2. Szkutnik "Mówimy po angielsku" albo "My new Hobby English"
3. Szkutnik "Gramatyka języka angielskiego"
Miłej nauki:)

Kursy językowe odpadają, bo po prostu nie mam na nie pieniędzy i trochę czasu mi brakuje...
Jestem na poziomie średniozaawansowanym. Chciałabym po prostu podszlifować swoją znajomość języka.
No to może gramatyka o której wczesniej wspominałem i zestaw fiszek ale już dla zaawansowanych?
A słownictwa, które jest tutaj na stronie (np. to: https://www.ang.pl/slownictwo/phrasal-verbs ) też warto się pouczyć? :)
Oczywiście! Jak najbardziej...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Praca za granicą