Najlepsza książka do samodzielnej nauki!

Temat przeniesiony do archwium.
Właśnie rozpoczynam samodzielną naukę języka angielskiego :) Mam zamiar poświęcić na nią całe wakacje. Oczywiście pomaga mi w tym Wasza strona! Ale prócz tego chciałabym kupić sobie jakieś inne pomoce naukowe. A więc mogłabym prosić o podanie jakiś propozycji? Bardzo mi zależy na opinii zwłaszcza nauczycieli. Z góry dzięki :) Pozdrawiam. Kinga.
temat był wałkowany wiele razy, ostatnio również, proponuję poszperać na forum, pozdrowiam
Prosisz o radę ale nie podałaś na jakim jesteś poziomie znajomości języka.Chętnie ci coś podpowiem ale w ciemno się nie da.
No więc poziom podstawowy... Hmmm... W sumie to troszkę więcej,bo liczby, alfabet, podstawowe zwroty i dwa pierwsze czasy już znam. Nie wiem czy takie już w sumie :P A ja nie wiem czy teamt na forum juz był. Jestem tu pierwszy raz.
Poziom podstawowy - jeśli nauka ma mieć jakikolwiek sens musisz:
1)uczyć się z nauczycielem,
albo
2) korzystać z programu komputerowego gdzie możesz posłuchać wymowy
albo
3) książka + kaset/płyta ale nie do nauki na kursach

o punkcie 2 i 3 pisał tu wielokrotnie bejotka - poszukaj na forum jego wpisów.

>No więc poziom podstawowy... Hmmm... W sumie to troszkę więcej,bo
>liczby, alfabet, podstawowe zwroty i dwa pierwsze czasy już znam.

to nawet nie jest poziom podstawowy, to dopiero poziom początkujący.


Ja jestem na takim poziomie zawsze za punktem 1. BARDZO niewiele osób potrafi się uczyć samodzielnie od podstaw. Łatwiej się czegoś w języku trochę później nauczyć niż wyplenić błędy.
Ajaj.. Nauczyciela już mam. Tylko sama chcę się dokształcać. Aha, bosko jak to nie jest nawet podstawowy... A co się na ten poziom składa w ogóle?
Temat przeniesiony do archwium.