****BEJOTKA MAM CIE****

Temat przeniesiony do archwium.
Bejotka to tak naprawde dr Henryk Krzyżanowski !!!!

dr Henryk Krzyżanowski jest autorem wielu podręczników, między innymi "First Steps in English", "The Next Steps to English", "Angielski w 3 Miesi±ce - kurs dla pocz±tkuj±cych", "Angielski w 3 Miesi±ce - kurs dla ¶redniozaawansowanych" i "100 testów z gramatyki angielskiej". dr Henryk Krzyżanowski jest jest również współorganizatorem i autorem testów Olimpiady Języka Angielskiego.
No i co w związku z tym?
Chcesz nagrode za tego newsa?
No nie wiem, skąd masz takie rewelacje ?
Podejrzewam, ze bredzisz, bo się nudzisz i wpisujesz się z adresu *.toya.net.pl w różnych tematach. Idź do lasu i pobiegaj , to Ci przejdzie.
No, takiej bzdury to już z 10 lat nie słyszałem! Henryk musiałby być Bogdanem, a nazwisko przemilczę :)
ciekaw bylem Bejotko Twojej reakcji:) oczywiscie porownanie jest nobilitujace i w zadnej mierze nie mialo zabarwienia ironicznego czy tez pejoratywnego:) ciesze sie ze zaglądnoleś:)
W lipcu 2006 roku nie było mnie w kraju, później jakoś nie znalazłem tego postu, dlatego ne niego nie odpowiedziałem wcześniej. Niestety muszę zaprzeczyc, nie jestem Dr Henrykiem Krzyżanowskim, nie jestem też anglistą
Poza tym wszystko o Doktorze Krzyżanowskim sie zgadza, jest autorem wymienionych podręczników. Na podstawie "First Steps in English", "The Next Steps to English", "Angielski w 3 Miesiące - kurs dla początkujących", "Angielski w 3 Miesiące - kurs dla średniozaawansowanych" powstały bazy o tytułach:
- "First Steps in English",
- "The Next Steps to English",
- "Angielski w 3 Miesiące - kurs dla początkujących",
- "Angielski w 3 Miesiące - kurs dla średniozaawansowanych";
- "Angielski? No problem".

Do powstania tych baz w różnym stopniu przyczyniłem się.

Nowsze wydanie "Angielski? No problem", zostało opracowane, jako program oparty na silniku SuperMemo UX, i nazwane "Angielski? No problem Plus".

Moje prawdziwe nazwisko można znaleźć w jednej z książek, której jestem współautorem, i w kilku bazach SM, które były dostępne na płytach dołączanych do magazynów komputerowych.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Praca za granicą