Odnowienie wiadomości

Temat przeniesiony do archwium.
Mam problem uczyłem sie angielskiego przez 5 lat jednak przestałem minęło już troche czasu i pozapominałem wiele rzeczy,Ze zrozumieniem tekstu i mowy nie mam zbyt dużych problemów jednak kiedy ja mam coś powiedzieć lub napisać od siebie pojawia sie problem gdyż dużo rzeczy pozapominałem.Czy ktoś mógłby mi podać jakiś "program",rozkład wg którego mógłbym odświeżyć swoje wiadomości z języka chodzi mi oto co pokolei powinienem sobie przypomnieć abym nie miał problemów z powiązaniem jednego z drugim.
Najlepszym programem na odświeżanie jest nauka od początku. Człowiek do końca niczego nie zapomina, więc taka nauka idzie dużo szybciej. Zacznij od podstaw, czasami wystarczy tylko przeczytanie, ale wszystkich zagadnień, a nie skakanie po tematach. Potem może okazać się, że masz "dziury" językowe. Sumiennie zacznij od poczatku i nie spodziewaj się, że w miesiac czy dwa wrócisz do dawnego poziomu. Przypominanie tak jak nauka wymaga poświęcenia, nie ma drogi na skróty i tygodniowych programów na odświeżenie. W razie jakichś pytń z gramatyki pisz 2505542.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Studia językowe