IN ENGLISH STARTER teachers ...ktoś posiada?

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie, czy ktoś posiada teachers do książki IN ENGLISH STARTER? Pytam, bo chciałabym wiedzieć, co on zawiera czy opłaca się go kupować? Chodzi mi dokładnie o dodatkowe materiały ?!
Jest sześć testów (co 5 unitów) i są photocopiables - po jednej stronie na unit; niestety, dość nudne. Za to same lekcje są przyzwoicie opisane.

pzdr,
A.
Czyli ogólnie nie Polecasz?
Może nie tak - ja korzystam i się przydaje. Ale pytałaś o dodatkowe materiały, a tych jest niewiele. Książka jest droga, więc jeśli poradzisz sobie z prowadzeniem zajęć bez TB, to chyba lepiej zainwestować te pieniądze w coś innego.

pzdr,
A.
Aha no właśnie chodziło mi o to przede wszystkim :-) Wielkie dzięki! A jest szansa na jakieś skany od Ciebie tych materiałów do kopiowania? Czy nie bardzo?!
Nie bardzo, niestety.

pzdr,
A.
Dzięki :-) już mam :-) a Masz może jakieś sugestie do tej książki? Np testy? lub jakieś dodatkowe rzeczy które Robiłaś oprócz książki?
Testów nie, bo korzystam z niej na zajęciach 1:1 i zamiast testować po prostu na bieżąco odpytuję. Ale przydają się rekwizyty, więc mam sporo różnych zdjęć do wykorzystania na zajęciach. Ćwiczenia z gramatyki czy słownictwa dorzucam w miarę potrzeby, ale bez przesady, w końcu to tylko starter i trzeba utrwalać a nie molestować nowościami:)
No ja właśnie mam większą grupę... :-) Więc korzystam z tego dodatkowego pakietu ćw i słownictwo. Ale zastanawiałam się nad czymś w stylu gier na rozgrzewkę (takich utrwalających) i póki co, sama coś tworzę. Wiesz, rozsypany dialog, czy kalambury :-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Olimpiada języka angielskiego