Nauka-proszę o poradę

Temat przeniesiony do archwium.
Sytacja wygląda tak że od tego roku uczęszczam do LO , dostałem się do najlepszej grupy uczącej się angielskiego .Zrobiło się bardzo ciężko ponieważ przeskok okazał się ogromny..Jednak nie chcę przenosić się do grupy gorszej , nie wiem tylko w jaki sposób zabrać się naukę .Zapisać się na dodadkowie lekcje ? Uczyć się w domu we własnym zakresie ?Czy może skorzystać z kursów komputerowych ?
wchodz tutaj i pytaj ile wleze. znajda sie tacy, ktorzy beda chcieli ci pomoc, nie tylko z samej woli pomocy ale rowniez z woli pokazania sie z dobrej strony, jak dobrze sie zna rozne zagadnienia gramatyczne :D
W żadnym wypadku nie przenoś sie do grupy słabszej. W tej będziesz musiała włozyć więcej wysiłku w naukę, ale też więcej się nauczysz.
Właśnie doszedłem wiem ,na początku miałem taki moment załamania i przemówiło do mnie moje lenistwo...Jedak będę stawiał poprzeczkę wyżej.Tylko jak najskuteczniej "douczyć" się samemu ?Jakieś ćwiczenia dodadkowe z internetu na przykałd , co możecie mi poradzić ? Do nauki słówek znalazłem jakiś programik nie pamiętam dokładnie nazwy ale jutro go dokładnie spradze.
>... Do nauki słówek znalazłem jakiś programik nie pamiętam dokładnie nazwy
>ale jutro go dokładnie spradze.

Nie sprawdzaj, kup za 20 zł "SuperMemo - Rozmówki angielskie w miesiąc" I pracuj z nim systematycznie. Ściągnij z sieci ebook Pawła Wimmera, to doskonała instrukcja programu SuperMemo. Oprócz podstawowej bazy rozmówek twórz własną zawierającą nowe dla Ciebi słówka z podręcznika i te wszystkie, które podaje wam nauczyciel.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Brak wkładu własnego